Telewizja Polska stawia na sprawdzone hity. W jesiennej ramówce "Jedynki" i "Dwójki" znalazły się seriale (m. in. "Klan", "Blondynka", "Ojciec Mateusz", "rodzinka.pl", "Czas Honoru", "M jak miłość") oraz programy rozrywkowe typu "Jaka to melodia?" i "The Voice of Poland". W znanym talent-show zadebiutują Edyta Górniak i Maria Sadowska w roli trenerek.

Jeśli chodzi o nowości to w TVP 1 pojawi się "Homeland" z Claire Danes, a na TVP 2 serial "Szkoła Życia" opowiadający o problemach naczuczycieli, uczniów i ich rodziców. W produkcji wystąpią amatorzy. Oczywiście na obu kanałach zostaną wyemitowane filmy (głównie zagraniczne), dokumenty, widowiska kabaretowe, a także Teatr Telewizji. Z Polsatu do TVP 2 wróciła Agata Młynarska. Prezenterka poprowadzi program "Rozmowy po-szczególne", talk show ze znanymi Polakami.

Na konferencji nie zabrakło również gwiazd. Choć na zaproszeniu była prośba o przyjściu w strojach wieczorowych nie wszyscy wzięli sobie to do serca. Nie było zaskoczenia jeśli chodzi o stylizacje - celebrytki głównie miały na sobie czarne lub białe kreacje. Z "tłumu" wyróżniały się: Marika, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Schejbal (a zwłaszcza jej złota spódnica od Joanny Klimas).

Ramówka TVP - jesień 2013 >>