W styczniu zeszłego roku Priyanka Chopra i Nick Jonas zrealizowali marzenie o powiększeniu rodziny. Z pomocą surogatki na świat przyszła Malti Marie. Rodzice nie ukrywali, że 100 pierwszych dni życia córki upłynęło na oddziale intensywnej terapii. W niedawnym wywiadzie dla brytyjskiego Vogue'a aktorka opowiedziała o trudnych początkach macierzyństwa: „Była taka mała, mniejsza od mojej dłoni [...] Spędzaliśmy z nią każdy dzień, leżała na mojej piersi, na piersi mojego męża. Nie wiedzieliśmy, czy jej się uda”. Zdrowotne komplikacje sprawiły, że rodzina otoczyła małą Malti Marie szczególną troską. „Uodporniłam się na to, co ludzie o mnie mówią. Jednak gdy rozmowy dotyczą mojej córki, jest to bardzo bolesne” – mówiła.

„Powtarzam sobie, że muszę trzymać ją z dala od tego wszystkiego. Pamiętam, co czułam, gdy tuliłam jej drobne rączki, a oni [personel medyczny – przyp. red.] próbowali znaleźć jej żyły. Więc nie, ona nie będzie obiektem plotek. Bardzo chroniłam ten rozdział mojego życia. Bo nie chodziło tylko o moje życie, ale także o moją córkę”. Do tej pory para była bardzo konsekwentna. Odgradzała pociechę od światła reflektorów i ciekawskich spojrzeń. Nie ujawniała także jej wizerunku. Choć zakochani chętnie dzielili się migawkami ze wspólnych momentów w mediach społecznościowych, to zawsze dbali o zasłonięcie twarzy niemowlęcia. Jednak kiedy Nick Jonas wraz z braćmi dostąpili zaszczytu odsłonięcia gwiazdy na słynnym bulwarze w Los Angeles, postanowili uczynić wyjątek. Dziewczynka, która niedawno świętowała 1. urodziny, towarzyszyła najbliższym w trakcie uroczystego wydarzenia. 

Pryianka Chopra z córeczką wspierają Nicka Jonasa podczas ceremonii w Alei Sławy. To pierwsze publiczne wyjście rocznej Malti Marie

Członkowie Jonas Brothers zjawili się w Hollywoodzkiej Alei Sławy, aby uroczyście odsłonić swoją gwiazdę. Na prestiżowej imprezie nie mogło zabraknąć partnerek i dzieci znanych braci. Sophie Turner zrobiła furorę w zjawiskowym komplecie z kolekcji Magdy Butrym, dzięki czemu możemy oficjalnie powitać ją w licznym gronie miłośniczek polskiej projektantki. Gwiazda „Gry o tron” jako jedyna nie zdecydowała się na zaprezentowanie tłumnie zgromadzonym fotoreporterom swoich potomkiń. Razem z Joe Jonasem wychowują już dwie córeczki. Danielle Jonas i Kevin Jonas przyprowadzili na reprezentacyjną ulicę 8-letnią Alenę i 6-letnią Valentinę, którymi już wcześniej chętnie chwalili się w internecie. Swój debiut zaliczyła także maleńka Malti Marie. Chociaż rodzice nie zabrali jej na czerwony dywan, to dziewczynka z zainteresowaniem przyglądała się pozującym do zdjęć muzykom z widowni.

Kim Kardashian w supermodnym garniturze z polską metką. Celebrytka odwiedziła Harvard w komplecie Magdy Butrym >>

Szczęśliwa mama trzymała córeczkę na kolanach i nieustannie starała się ją zabawiać. W tym czasie Nick wygłosił przemowę i odebrał pamiątkowy dyplom. PS Więcej zdjęć uroczej Malti Marie i pozostałej części utalentowanej rodziny znajdziecie w naszej galerii!