Priyanka Chopra otwiera się na temat macierzyństwa

Już na początku rozmowy z Vogue'iem Priyanka Chopra Jonas podkreśliła, że macierzyństwo pomogło jej odnaleźć życiowy balans. „Przez 20 lat pracowałam i pędziłam na złamanie karku. Nieustannie zastanawiałam się, jaki będzie następny krok. Teraz czuję, że zyskałam poczucie spokoju, ponieważ każdą decyzję podejmuję z myślą o niej” – powiedziała.

Narodziny dziecka wiązały się także z wyzwaniami. Sprawiły, że gwiazda stała się bardziej wyczulona na punkcie nieprzychylnych komentarzy. „Uodporniłam się na to, co ludzie o mnie mówią. Jednak gdy rozmowy dotyczą mojej córki, jest to bardzo bolesne. Powtarzam sobie, że muszę trzymać ją z dala od tego wszystkiego. Pamiętam, co czułam, gdy trzymałam jej drobne rączki, a oni [personel medyczny – przyp. red.] próbowali znaleźć jej żyły. Więc nie, ona nie będzie obiektem plotek. Bardzo chroniłam ten rozdział mojego życia. Bo nie chodziło tylko o moje życie, ale także o moją córkę”.

Priyanka Chopra szczerze o przedwczesnych narodzinach córki

Aktorka nawiązała do długiej hospitalizacji, jakiej Malti Marie została poddana zaraz po porodzie. Dziewczynka przyszła na świat jako wcześniak. Rodzina spędziła ponad 100 dni na oddziale intensywnej terapii noworodków. „Była taka mała, mniejsza od mojej dłoni. Widziałam, co robiły pielęgniarki, wykonywały Bożą wolę. Nick i ja staliśmy tam, gdy ją intubowali. Nie wiem, jak udało im się znaleźć to, czego potrzebowali [w jej małym ciele], aby ją zaintubować. Spędzaliśmy z nią każdy dzień, leżała na mojej piersi, na piersi mojego męża. Nie wiedzieliśmy, czy jej się uda”.

Priyanka Chopra i Nick Jonas podzieli się pierwszym zdjęciem córki. Dziewczynka spędziła ponad 100 dni na intensywnej terapii >>

Chopra przyznaje, że ze względu na trudne przejścia chroni córkę na wszelkie sposoby. Bacznie obserwuje jej zachowanie i stan zdrowia. „Za pierwszym razem, kiedy zjadła solidny kęs, zadławiła się i myślałam, że ją zabiłam. Bliscy dużo mi o tym opowiadali. Na przykład: »Dziecko będzie się krztusić, to normalne«. Jednak ponieważ zostałam mamą na OIOM-ie, stawka była bardzo wysoka. Kiedy Malti je, wokół niej jest siedem osób. Moja mama, jej brat, brat Nicka i ich rodzice” – wylicza aktorka.

Wszystko wskazuje na to, że obecnie dziewczynka ma się dużo lepiej i rozwija się prawidłowo. Dumni rodzice chętnie dzielą się wspólnymi fotografiami, choć na razie nie zdecydowali się na ujawnienie wizerunku córeczki. Dziennikarze dopytywali, po kim Malti Marie przejęła urodę. „Większość ludzi mówi, że wygląda jak Nick, ale ja im nie wierzę” – śmiała się Priyanka.

Priyanka Chopra wyjaśnia, czemu skorzystała z usług surogatki 

Miss Świata odniosła się również do kwestii zatrudnienia surogatki. Przyznała, że w związku ze sposobem, w jaki jej dziecko przyszło na świat, zetknęła się z licznymi przytykami. Internauci oskarżali jej o egoizm, przywiązanie do szczupłej sylwetki i strach o utratę propozycji zawodowych. W rzeczywistości na przeszkodzie do ciąży stały problemy zdrowotne. „Miałam komplikacje medyczne... to był konieczny krok i jestem bardzo wdzięczna, że mogłam sobie na to pozwolić. Nasza surogatka była tak hojna, miła, urocza i zabawna, opiekowała się naszym cennym darem przez sześć miesięcy”.

„Nie znacie mnie. Nie wiecie, przez co przechodziłam. To, że nie chcę upubliczniać mojej historii medycznej, nie daje nikomu prawa do spekulacji”.

Pryianka Chopra i Nick Jonas – jaką są parą?

W obszernym wywiadzie nie zabrakło także informacji o małżeństwie 40-letniej aktorki i 30-letniego ukochanego. Niedawno głośno było o rozmowie Gwyneth Paltrow i  Katy Perry, w której padło stwierdzenie, że powiadanie dzieci „rujnuje związki”. Jak było w przypadku Priyanki i Nicka?

Posiadanie dzieci rujnuje związki? Gwyneth Paltrow w rozmowie z Katy Perry komentuje rodzicielstwo >>

„To człowiek mądry ponad swoje lata. Cały czas przypomina mi o mojej wartości, kiedy zaczynam czuć się niepewnie. Widzi w ludziach to, co najlepsze” – komplementowała męża. Z jej słów wynika, że Nick Jonas jest wspierającym parterem, który nauczył ją cieszyć się każdym sukcesem. „Mówi mi: Daj sobie chwilę. Poświęć wieczór na ekscytowanie się tą nagrodą czy nowym kontraktem”.

„Nie wiedzieliśmy zbyt wiele o swoich karierach, kiedy się poznaliśmy. Od czasu do czasu dzielimy się ze sobą przypadkowymi rzeczami, które zrobiliśmy, aby pokazać drugiej osobie, jacy kiedyś byliśmy” – przywołuje wspomnienia z początków związku. Priyanka Chopra i Nick Jonas zaczęli spotykać się w 2018 roku i zdecydowali się na zaręczyny zaledwie po 2 miesiącach randkowania. Rytuał polegający na oglądaniu archiwalnych nagrań zapoczątkowali w trakcie miesiąca miodowego. „Widzieliśmy mnóstwo szalonych filmów z moim udziałem. Zastanawiałam się, co ja wyprawiałam, mając 20 lat” – śmiała się Pryianka.