Priyanka Chopra z mamą i córką na rodzinnym zdjęciu

Priyanka Chopra opublikowała na Instagramie uroczą fotografię przedstawiającą jej uśmiechniętą mamę. Kobieta trzyma na rękach 5-miesięczną Malti Marie Choprę Jonas. Gwiazda złożyła życzenia urodzinowe mamie i podziękowała za ogromne wsparcie i pomoc w wychowaniu pierwszego dziecka.

Tak bardzo inspirujesz mnie swoją radością życia i doświadczeniami każdego dnia!

– podpisała zdjęcie Priyanka.

Mama Pryianki długo nie mogła poznać swojej wnuczki ze względu na pandemiczne restrykcje. W wywiadzie dla indyjskiego dziennika wyznała, że jest bardzo podekscytowana nowym członkiem rodziny: „To coś, na co czekałam od bardzo dawna. Stało się to teraz i nie mogę ukryć mojego szczęścia. Już nawet nie pamiętam Priyanki i mojego syna. Myślę tylko o małej!”. Madhu Chopra z zawodu jest lekarką i producentką kina bollywoodzkiego.

Na zdjęciu nie widać twarzy córeczki Priyanki i Nicka, ponieważ para bardzo chroni życie prywatne. Także w wywiadach rzadko opowiadają o wychowaniu swojej pociechy. W zeszłym miesiącu para postanowiła zrobić wyjątek i wyjawić trudności, jakie spotkały ich w pierwszych miesiącach życia dziewczynki. Okazało się, że rodzina wiele czasu spędziła w szpitalu na oddziale intensywnej terapii. Teraz gdy ich córeczka wreszcie wróciła do domu, młodzi rodzice mogą cieszyć się z uroków rodzicielstwa. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że świetnie odnaleźli się w nowej roli.

Podróż każdej rodziny jest wyjątkowa i wymaga pewnego poziomu wiary, i chociaż nasza była trudna przez kilka miesięcy, to z perspektywy czasu staje się jasne, jak cenna i doskonała jest każda chwila. Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza córeczka jest wreszcie w domu.

– napisał Nick Jonas na Instagramie.

Priyanka Chopra i Nick Jonas – historia związku 

Priyanka Chopra i Nick Jonas pobrali się w 2018 roku. Była miss świata i najmłodszy z braci Jonas powiedzieli sobie „tak” w trakcie aż dwóch ceremonii. Jedna z nich odbyła się w obrządku chrześcijańskim, a druga została podporządkowana tradycjom hinduskim. W styczniu tego roku para poinformowała, że zamierza powiększyć swoją rodzinę. Zaledwie kilka dni później, 15 stycznia w szpitalu w San Diego na świat przyszła ich córeczka Malti Marie Chopra Jonas. Dziewczynkę urodziła surogatka.