W styczniu tego roku Priyanka Chopra i Nick Jonas zostali rodzicami. Wiadomość o powiększeniu rodziny zaskoczyła ich fanów. Pierwsze dziecko gwiazdorskiej pary przyszło na świat z pomocą surogatki, a ciąża była utrzymywana w tajemnicy. Taktyka okazała się tak skuteczna, że chwilę przed narodzinami spekulowano nawet o kryzysie w związku byłej Miss Świata i najmłodszego z braci Jonas. Choć plotki o miłosnych rozterkach okazały się nieprawdziwe, w rzeczywistości małżeństwo musiało uporać się z innymi przeciwnościami losu. Po narodzinach mała Malti Marie spędziła ponad 100 dni na oddziale intensywnej terapii noworodków, co było wyjątkowo ciężkim przeżyciem dla całej trójki. „Chociaż ostatnie miesiące były trudne, to z perspektywy czasu stało się jasne, jak cenne i doskonałe były wszystkie chwile” – napisali w oświadczeniu na Instagramie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a obecnie dziewczynka może korzystać z uroków lata.

Priyanka Chopra i Nick Jonas pozują z córeczką nad basenem. Malti Marie niedawno skończyła 6 miesięcy

Priyanka Chopra nie narzeka ostatnio na brak pracy. Spełnia się zarówno na polu artystycznym, jak i biznesowym i charytatywnym. Niedługo rozpocznie zdjęcia do dwóch projektów filmowych (bollywoodzkiej produkcji „Jee Le Zaraa” oraz filmu akcji „Cowboy Ninja Viking” z Chrisem Prattem), a w międzyczasie promuje swoją markę kosmetyczną Anomaly i wspiera działalność UNICEF. Mimo napiętego grafiku stara się wygospodarować jak najwięcej czasu dla swojej kilkumiesięcznej córki.

Dumna mama właśnie podzieliła się z obserwatorami najnowszym zdjęciem córeczki. Należy dodać, że rodzice konsekwentnie strzegą prywatności pociechy i nie upubliczniają jej wizerunku. Tak stało się i tym razem. Fotografia, jaką aktorka udostępniła w instagramowych relacjach, została poddana edycji – twarz dziecka zasłonięto emotikoną serduszka. W kadrze widzimy Priyankę, Nicka i Malti Marie wypoczywających w basenie. Zdjęcie wykonano w słoneczny dzień w posiadłości pary w Los Angeles.

instagram.com / priyankachopra

To pierwsze wakacje w życiu Malti Marie. Córeczka Priyanki i Nicka dopiero co skończyła 6 miesięcy. Z tej okazji otrzymała od rodziców uroczą sukienkę z wyhaftowanym napisem „6 months” (możecie ją zobaczyć na drugim zdjęciu). Dziewczynka miała ją na sobie podczas przyjęcia urodzinowego mamy. Pryianka zrelacjonowała przebieg imprezy w mediach społecznościowych. W opisie podziękowała mężowi za jego troskę i zaangażowanie.

Jestem tak wdzięczna za otaczającą mnie miłość i czas, który mogę spędzać z najbliższymi. (Mimo że wielu z nich przyleciało z bardzo daleka). Najniesamowitsza uroczystość, zaplanowana i wykonana perfekcyjnie przez mojego Nicka. Słowa nie wystarczą, by podziękować Ci za najbardziej pamiętne urodziny. Naprawdę wiesz, jak okazywać miłość. Jestem szczęściarą! Jestem bardzo poruszona całą urodzinową miłością, jaką otrzymałam w tym roku. Cudowne DM'y, niespodzianki, telefony, SMS-y i uściski sprawiły, że dzień był jeszcze jaśniejszy, a ja poczułam się wyjątkowa. Dziękuję wszystkim, którzy wyciągnęli rękę, to wiele dla mnie znaczy”.