Nick Jonas i Priyanka Chopra - rozwód nieaktualny

W zeszłym tygodniu media obiegła wieść, że Priyanka Chopra i Nick Jonas mogą się rozwieść, a w ich związku nie dzieje się najlepiej. Powodem plotek i spekulacji i nadchodzącym rozstaniu było to, że... aktorka usunęła na Instagramie drugi człon swojego nazwiska (po ślubie zmieniła je na Chopra-Jonas). Gwiazda na łamach magazynu "Vanity Fair" odniosła się do tych wieści i powiedziała o "uczuciu bezbronności, jakie towarzyszy pokazywaniu życia prywatnego w mediach społecznościowych". Zauważyła, że internet ma zbyt duży wpływ na naszą rzeczywistość i podkreśliła, że zarówno ona, jak i jej mąż, podchodzą sceptycznie do social mediów. "Myślę, że w prawdziwym życiu pokładamy w nim [szumie mediów społecznościowych] zbyt dużą wiarę i nie sądzę, aby to było potrzebne (...) kiedy dodaję zdjęcie, wszystko, co znajduje się za mną zostanie powiększone, a ludzie będą spekulować".

Priyanka Chopra zdradziła też, że razem z Nickiem Jonasem postanowili wyznaczyć granicę w mediach społecznościowych, by chronić swoją prywatność oraz dodała, że planują w przyszłości powiększyć rodzinę. 

Priyanka Chopra usunęła nazwisko męża z profilu na Instagramie. Aktorka komentuje plotki o rozstaniu z Nickiem Jonasem>>

Fani nie spodziewali się, że te plany ziszczą się tak szybko. Dziś para pochwaliła się na Intagramie, że... właśnie zostali rodzicami.

Priyanka Chopra i Nick Jonas zostali rodzicami 

"Jesteśmy przeszczęśliwi, że możemy potwierdzić, że za pomocą surogatki pojawiło się nasze dziecko. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności, gdy w tym niezwykłym czasie pragniemy skupić się na rodzinie" napisali w poście na swoich instagramowych profilach Nick Jonas i Priyanka Chopra. Ich dziecko przyszło na świat dzięki wspomnianej wynajętej surogatce, która urodziła im córeczkę. Media donoszą, że poród miał miejsce 15 stycznia w Kalifornii. Póki co nie jest znane jeszcze imię. To rodzicielski debiut Chopry oraz Jonasa, którzy teraz cały swój czas poświęcają pierwszemu dziecku.

Dzień przed narodzinami Nick i Priyanka odwiedzili plażę w Del Mar, gdzie byli widziani przez paparazzich. Jak widać nie tylko wszystko układa się w ich związku, ale także właśnie zaczęli jego zupełnie nowy etap.

Zayn Malik zdradzał Gigi Hadid? Artysta miał romans z brytyjską celebrytką: "nazywałam go moim panem Greyem">>