Primark w Poznaniu: sieciówka potwierdza datę

Mimo trwającej od miesięcy pandemii, irlandzka sieciówka planuje otworzyć kolejny sklep Primark w Polsce - chodzi o lokalizację w galerii Posnania, o której mówiło się od dłuższego czasu. "Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom z Poznania słynną modę i ceny Primark. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej lokalizacji dla naszego drugiego sklepu w Polsce. Nasz nowy zespół jest gotowy na bezpieczne powitanie klientów w sklepie, aby mogli oni kupić ubrania zgodne z najnowszymi trendami w sezonie wiosna/lato, jak również świetną odzież z kolekcji podstawowej" powiedział w komunikacie Maciej Podwojski, Area Manager na Polskę, Słowenię oraz Czechy. Kiedy otworzy się Primark w Poznaniu? Okazuje się, że już niedługo, bo data otwarcia planowana jest na... 25 marca (czwartek). 

Gigi Hadid w ponadczasowym płaszczu z nowej kolekcji popularnej sieciówki. Możecie kupić go także w Polsce>>

Drugi sklep Primark Polska będzie miał powierzchnię 3 500 m2 i, podobnie jak premierowy salon w warszawskiej Galerii Młociny, dwa piętra.

Według zapowiedzi ma on otworzyć ponad 230 miejsc pracy i stanie się jednym z ponad 390 sklepów Primark w 13 krajach na świecie. W asortymencie marki klienci będą mogli znaleźć szeroką gamę ubrań, butów, torebek i dodatków dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także elementy wyposażenia wnętrz. Wśród nich m.in. odzież w pastelowych kolorach, serie licencjonowane czy produkty wykonane z materiałów z recyklingu

Sklep ma działać zgodnie z pełną listą środków bezpieczeństwa, które opracował na podstawie pandemicznych wytycznych Primark (m.in. dystans społeczny, ochrona osobista pracowników i klientów oraz wzmożona dbałość o czystość sklepu). "Najwyższym priorytetem będzie bezpieczeństwo klientów i pracowników" czytamy w informacji prasowej przesłanej przez markę.

Primark otwiera trzeci sklep w Polsce! Wiemy, gdzie powstanie nowy salon irlandzkiej sieciówki i kiedy ruszy sprzedaż>>

Primark powstał w 1969 roku w Dublinie i należy do Associated British Foods. Kolejny polski sklep dołączy do ponad 350 salonów marki na całym świecie - tuż obok Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii, Francji, USA czy Niemczech. Co ciekawe, w styczniu tego roku pojawiły się informacje na temat planowanego trzeciego sklepu Primark w Polsce: tym razem w galerii handlowej Silesia City Center w Katowicach.