W dobie zamkniętych muzeów, kin i teatrów, czas, którego w normalnych okolicznościach zawsze brakuje, warto wykorzystać na czytanie. Oprócz polecania książkowych nowości i ulubionych tytułów gwiazd, projektantów oraz całej naszej redakcji, zachęcamy was do inwestycji w kwietniowe wydanie magazynu ELLE z Agnieszką Grochowską na kolekcjonerskiej okładce. Nie tylko w nowe zresztą. W ramach akcji Szaleństwo Zakupów roczną prenumeratę zamówicie bowiem aż o 20% taniej z darmową dostawą prosto pod wasze drzwi gratis. Wystarczy, że finalizując swoje zamówienie, wykorzystacie specjalnie utworzony w tym celu kupon:

Na wykorzystanie dedykowanego kodu ELLE20 macie czas do 31.03 (wtorek). To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Promocja obejmuje bowiem nie tylko sam magazyn, ale i  kilka atrakcyjnych pakietów.

Do wyboru prezenty w postaci vouchera o wartości 200 zł do wykorzystania Showroom.pl, zestawy kosmetyków marki Creamy, lub komplet profesjonalnych pędzli do makijażu od Real Techniques.

Skorzystanie z powyższej oferty jest równoznaczne z jeszcze jednym bonusem. Premierowe wydania będą trafiać do was zanim oficjalnie pojawią się w sprzedaży w kioskach i sklepach internetowych. 

Sprawdź też: 10 powodów dla których warto kupić kwietniowe ELLE>>