Anja Rubik x Mohito - ten projekt od samego początku wzbudzał wiele emocji. Jak będzie prezentowała się kampania oraz kolekcja dla polskiej sieciówki autorstwa supermodelki? Na te pytania znamy już odpowiedź (zobacz tutaj), jednak mieliśmy apetyt na więcej. 

Pokaz, który już okrzyknięto najgorętszym wydarzeniem sezonu, odbył się w nowoczesnych i luksusowych wnętrzach Ufficio Primo. Ze względu na tak wielkie zainteresowanie wydarzeniem dla niektórych zabrakło miejsc siedzących, a spóźnieni pechowcy mogli wejść dopiero po pokazie. Niech żałują, bo było na co popatrzeć. Ubrania zaprojektowane przez Anję Rubik świetnie wystylizowała Agnieszka Ścibior. Na wybiegu zobaczyliśmy koszule z odkrytymi ramionami, spodnie z frędzlami (podobno to obiekt pożądania wielu celebrytek), srebrne bomber jackets, a także oversieze'owe swetry oraz płaszcze. Ktoś mógłby stwierdzić, że to nic nowego, ale przecież nie o to chodzi. Modelka stworzyła linię, będącą odzwierciedleniem jej stylu oraz upodobań klientkek Mohito. Misja została zakończona sukcesem!

Na wydarzeniu Anja Rubik x Mohito pojawili się m.in. Sara Boruc, Jacek Borcuch, Zosia Ślotała, Margaret, Agnieszka Kaczorowska, Doda, Natalia Siwiec, Joanna Jabłczyńska, Katarzyna Sokołowska, Jessica Mercedes, Charlize Mystery, Macademian Girl, Kaja Śródka, Rafał Maślak, Magdalena Steczkowska oraz Zuzanna Kołodziejczyk. Wieczór zakończył występ Roisin Murphy. Szkoda tylko, że żaden z fotoreporterów nie zauważył gwiazdy siedzącej w pierwszym rzędzie podczas pokazu....

Premiera kolekcji Anja Rubik x Mohito >>

Anja Rubik x Mohito - zdjęcia z kampanii >>