Na otwarcie tego miejsca czekałyśmy szczególnie. Mateusz Gessler uchylił przed nami drzwi do swojej nowej restauracji Dock19 w Elektrowni Powiśle. I choć na gastronomicznej mapie Warszawy jest już kilka lokali Mateusza Gesslera, które wszyscy dobrze znamy i uwielbiamy (za bezy, za sznycla, za klimat i świetną obsługę), to Dock19 nieźle nas zaskoczyła. W tej restauracji w końcu zaczniemy świętować lata 20. tak, jak na lata 20. przystało! Industrialne wnętrze i zachwycający bar z dużym wyborem doskonale dopracowanych koktajli sprawił, że chcemy już tylko celebrować nowe, lepsze czasy. 

Kalendarz Dżentelmeni 2022

Hostów tego wieczora było dwóch. Gości powitał również Olivier Janiak, redaktor naczelny ELLE Man, który opowiedział o tegorocznym wydaniu Kalendarza Dżentelmeni - charytatywnej inicjatywie, którą realizuje już od kilkunastu lat. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza wspiera najbardziej potrzebujące dzieci znajdujące się pod opieką Fundacji TVN, Fundacji Dom Aniołów Stróżów i Fundacji Salam Lab. Do kartek z Kalendarza Dżentelmeni 2022 zapozowali: Jakub Wesołowski, Michał Mikołajczak, Nikodem Rozbicki, Rafał Zawierucha, Mateusz Janicki, Janusz Chabior, Mateusz Gessler, Ralph Kaminski, Karol Gązwa - Blowek, Piotr Głowacki, Maciej Musiał, Jan Dąbrowski, Piotr Stramowski, Bartosz Zmarzlik. Kalendarz kupicie w internetowym sklepie Lancerto.

Na okładkach zimowego wydania magazynu ELLE Man znaleźli się bohaterowie kalendarza oraz... Henry Cavill! Nowy numer gościom zaprezentowały telewizory LG OLED, które wyróżnia najlepsza jakość obrazu, intensywność barw i uwydatnienie wszystkich szczegółów. Dzięki funkcji HGIH  zastosowanej w telewizorach LG OLED zobaczyliśmy wszystkie szczegóły fotografii mimo tego, że za oknem panował już mrok.

A było co oglądać ;) 

Więcej zdjęć z wczorajszego wieczoru znajdziecie w naszej galerii!