Od wielu miesięcy czekaliśmy na tę premierę i choć "Bitwa pod Wiedniem" zdobyła dosyć krytyczne recenzje, to goście, którzy zjawili się na czerwonym dywanie robili wrażenie. Oprócz ministra Radosława Sikorskiego i Bogdana Zdrojewskiego pojawili się także inni politycy oraz celebryci z Martą Grycan i jej córkami na czele. 

Nie możemy oczywiście zapomnieć o odtwórcach głównych ról! Nam najbardziej spodobała się Alicja Bachleda-Curuś, która świetnie wyglądała w sukni projektu Macieja Zienia. Aktorka udowodniła, że na taką okazję nie trzeba zakładać ciężkich, błyszczących tkanin. Wygrała skromność i naturalność.  

W Teatrze Narodowym zauważyliśmy m. in. Daniela OlbrychskiegoPiotra Adamczyka, Wojciecha Mecwaldowskiego, Allana StarskiegoTadeusza Mazowieckiego, Zosię Ślotałę, Dorotę Chotecką i Radosława Pazurę.

Produkcja ma trafić na ekrany w ponad 50 krajach. W Polsce wejdzie do kin 12 października.

Zobaczcie kto pojawił się na czerwonym dywanie - GALERIA 

Gwiazdy na ELLE.pl

Ada Fijał w spodniach i topie z kolekcji Jungle Gardenia ZUO Corp. na otwarciu Mysiej 3 (fot. Akpa)Ashley Greene w sukience Roland Mouret na imprezie Variety's Power of Women (fot. East News)Prezentacja kolekcji Ralph Lauren, Anna Mucha, fot. serwis prasowy