W sytuacji, gdy nie zostajemy naprowadzone na właściwy trop, stawiamy na funkcjonalność i solidność. Z prezentem trafimy, gdy wybierzemy produkt, który wyraża nasze uczucia do drugiej osoby, a przy tym jest praktyczny i, zamiast kurzyć się na półce, przyda się na co dzień i będzie służyć latami. A co spełnia te kryteria, jeżeli nie elektryczna golarka lub trymer? Oczywiście nie pierwsze z brzegu, ale sprawdzonej marki, takiej jak Braun.

Series X - łatwe dotarcie do trudno dostępnych obszarów 

Content Studio

Series X to golarka elektryczna i trymer w jednym - urządzenie umożliwia bowiem golenie, przycinanie oraz stylizację. Posiada innowacyjne ostrze 4D z 4 elementami tnącymi (składają się na nie 2 strefy golenia centralnego i 2 trymery boczne), które wykonują aż 450 ruchów na sekundę. Dodatkowo ostrze 4D jest wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu pozostaje ostre nawet do 6 miesięcy*.

Ruchoma głowica Flex dopasowuje się do kształtu twarzy i ciała, docierając nawet do trudnych obszarów (m.in. okolic żuchwy i podbródka). Nasadka dwufunkcyjna pozwala na szybkie oraz precyzyjne golenie w górę i w dół. Natomiast preferowaną długość można łatwo uzyskać dzięki nasadkom do twarzy (o długościach 1, 2, 3 i 5 mm) i SkinGuard, czyli nasadce do ciała (0 mm), która dodatkowo chroni wrażliwe miejsca (m.in. pachwiny, klatkę piersiową czy pachy). Bezpiecznemu korzystaniu z Series X sprzyja także gumowana rączka antypoślizgowa. Urządzenie jest przeznaczone do stosowania zarówno na mokro, jak i na sucho.  

Z kodem ELLE50 - 50 zł zniżki na urządzenie Series X do końca roku.

Series 9 Pro - precyzyjne golenie nawet gęstego zarostu 

Content Studio

Series 9 Pro to kolejne profesjonalne, wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone do użytku domowego. Głowica ProHead posiada 5 elementów golących, dzięki czemu pozwala na łatwe pozbycie się każdego typu owłosienia - i to bez podrażnień. Trymer ProLift unosi i przycina trudne do usunięcia włosy - niezależnie od tego, czy jest to zarost 1-, 3- czy 7-dniowy, a w połączeniu z funkcją dźwiękową umożliwia nawet 10-razy szybsze golenie w porównaniu z poprzednim modelem Series 9**. Natomiast technologia Autosense to gwarancja precyzyjnego golenia nawet gęstego zarostu.

Podobnie jak model Series X, urządzenie jest wodoodporne (może być używane na mokro i na sucho) i wydajne (bateria litowo-jonowa wystarcza na 60 minut użytkowania i jest wyposażona w 5-minutową opcję szybkiego ładowania). Co więcej, do niektórych zestawów dołączono system SmartCare Center, który nie dość, że służy do ładowania, to jeszcze umożliwia czyszczenie i konserwację.      

Z kodem ELLE400 - 400 zł zniżki na urządzenie Series 9 Pro do końca roku.

Series 6 - golarka elektryczna, trymer i szczotka do oczyszczania twarzy

Content Studio

Series 6 to urządzenie, które dostosowuje się do zarostu użytkownika. Jak to możliwe? W produkcie zastosowano technologię AutoSense, która analizuje grubość i gęstość zarostu, aby móc dopasować do niego moc silnika i w efekcie wyłapać więcej włosków.

To nie koniec innowacji. Testowana dermatologicznie głowica Senso Flex i ostrza SensoFoil zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować nacisk na skórę, przez co chronią ją przed podrażnieniami. Z kolei dzięki nakładkom EasyClick już za pomocą jednego kliknięcia produkt można zamienić w trymer (od 0,25 mm do 2,3 mm), golarkę do ciała lub nawet szczoteczkę do oczyszczania twarzy.

Tak jak Series X i Series 9 Pro, model Series 6 jest łatwy i wygodny w obsłudze (m.in. za sprawą ergonomicznej rączki), wodoodporny (można go używać na mokro i na sucho) i wydajny (pełne ładowanie gwarantuje około 3 tygodnie golenia), a krótkie, 5-minutowe ładowanie - jedno golenie). Jakby tego było mało, urządzenie posiada system SmartCare Center. 

Z kodem ELLE200 - 200 zł zniżki na urządzenie Series 6 do końca roku.

Jest w czym wybierać, zgadzacie się? Mamy nadzieję, że pomogłyśmy wam sfinalizować świąteczną listę zakupów. 

*W przypadku dwóch pełnych zabiegów golenia tygodniowo; rzeczywiste wyniki mogą się różnić.
**W porównaniu z poprzednim modelem Series 9.