Choć podstawowe elementy garderoby są obowiązkowe w szafie każdej z nas, jesteśmy przekonane, że warto puścić wodze fantazji i oddać się kreatywności. Polska jesień bywa złota już tylko z nazwy, warto więc zadbać o odrobinę koloru i polotu!

RAZ, DWA, TRZY

Tej jesieni marka Solar stawia na total look prezentując go w najróżniejszych odsłonach. Jeśli zdecydujesz się na monochromatyczną wersję trendu – koniecznie w najmodniejszym kolorze sezonu: rudym odcieniu brązu. Dopasowany golf z prążkowanej dzianiny, spodnie o prostych nogawkach i kurtka puchowa – wszystko w ciepłej, kasztanowej barwie! Masz ochotę na więcej pikanterii? Rewelacyjnie sprawdzi się łączenie tego samego wzoru na różnych częściach garderoby – na sukienkę o długości midi narzucamy ciepłą, pikowaną kurtkę z obszernymi kieszeniami. W kolekcji marki znajdziemy garniturowe marynarki, do których dobieramy krótkie spódnice lub spodnie z wysokim stanem – całość w tej samej gamie kolorystycznej lub ozdobiona jednakowym printem. Praktycznie, stylowo i na każdą okazję!

Solar daje wiele możliwości wyboru: w kolekcji na sukienkach kwitną jesienne kwiaty, obecny jest zwierzęcy patchwork czy malarski, abstrakcyjny wzór. W każdy z tych deseni możesz się ubrać od stóp do głów, możesz także je łączyć. Ograniczy Cię tylko Twoja wyobraźnia! Projektantki zestawiły kratę i pepitę, które razem tworzą unikalny wzór zdobiąc spódnice – plisowaną lub o asymetrycznym kroju. Jeśli chcesz podstawić tylko na modny akcent – wybierz kolorowe wełniane szale lub efektowną biżuterię z błyszczącymi elementami. Pełna dowolność!

Po więcej inspiracji i udane zakupy zapraszamy na www.solar.com.pl