Czy wiecie już, jak powinien wyglądać wasz wymarzony pierścionek zaręczynowy? Chwilę, w której partner prosi nas o rękę, wspomina się do końca życia. Jeśli jednak czujecie, że to nieprędko się wydarzy, same sprawcie sobie obrączkę. I to nie byle jaką, bo w postaci pączka z dziurką, którego słodki smak z pewnością poprawi wam humor!

Pączki-obrączki zaręczynowe to walentynkowy hit od serwisu Deliveroo (konkurencji UberEATs w Wielkiej Brytanii). Słodki upominek stworzyła pączkarnia Doughnut Time specjalnie na Święto Zakochanych. 14 lutego będzie można zamówić pudełeczko z takim "pierścionkiem", by "oświadczyć się" ukochanej osobie lub osłodzić sobie samotny wieczór!

Mini-donaty, które mieszczą się na palec, są polane srebrną oraz złotą polewą i ozdobione diamentem o smaku truskawek. To uroczy prezent na Walentynki, gwarantujący w odpowiedzi głośne "TAK!". Pudełko z zaręczynowym pączkiem kosztuje 9.50 funtów. Można je zamówić od 12-14 lutego na terenie Wielkiej Brytanii. Jak to wygląda? Zobaczcie same: