Gwyneth Paltrow i Goop

Od kiedy Gwyneth Paltrow zrezygnowała z aktorstwa i zajęła się promowaniem własnej filozofii życiowej, notorycznie możemy usłyszeć o nowych zaskakujących, a często też brutalnie szczerych przemyśleniach aktorki. Wśród najbardziej kontrowersyjnych poczynań Paltrow, można wymienić stworzenie świecy o zapachu damskich miejsc intymnych. Ostatnio jej słowa wywołały burzę w sieci, kiedy w rozmowie z Hailey Bieber uznała, że dzieci sławnych rodziców muszą pracować dwa razy ciężej, by zrobić karierę w show- biznesie. Prowokacyjne wypowiedzi gwiazdy często nie podobają się wielu jej krytykom, jednak trzeba przyznać, że są zazwyczaj dosyć zabawne i bardzo szczere.  

Gwyneth Paltrow o dzieciach i związku 

Teraz wzburzenie internautów wywołały słowa dotyczące macierzyństwa. Gwyneth Paltrow w rozmowie z Katy Perry wyznała, że posiadanie dzieci uniemożliwia stworzenie dobrze funkcjonującego związku, a wręcz potrafi go zrujnować. "To naprawdę jest wyzwanie dla związku"- powiedziała. Katy Perry, która aktualnie wychowuje 2-letnią córkę, Daisy ze związku z Orlando Bloomem dodała: "Uważam, że jeśli obie strony w związku są gotowe do zaangażowania się, wtedy jest to o wiele łatwiejsze. Ale jeśli jedna osoba myśli, że nie musi nic robić, wtedy może się to okazać naprawdę trudne".

"Po urodzeniu Apple, już nigdy nie czułam się samotna..."

Obie przyznały również, że bycie matką zmieniło ich życie w bardzo pozytywny sposób i że są ogromnie wdzięczne za swoje dzieci. Gwyneth wyznała, że po raz pierwszy w życiu przestała się czuć samotna gdy urodziła swoje pierwsze dziecko. Perry przyznała jej rację i dodała, że przed narodzinami Daisy czuła się zagubiona i nie widziała sensu w wielu rzeczach, a przyjście na świat jej córki pozwoliło jej na nowo pokochać siebie.