Naturę. To właśnie ona wskazuje nam, że wszystko jest ze sobą połączone i zależne od siebie. Ta pierwotna potrzeba bycia i życia blisko natury została zagłuszona przez nieograniczoną ilość bodźców, możliwości, narzucone tempo pracy, wszechobecny konsumpcjonizm. Płacimy za to wysoką cenę. Coraz częściej jesteśmy zmuszeni sięgnąć po pomoc specjalistów, nasze emocje wystawiane są na szereg prób, a nasze obolałe ciała oddają nam lata życia w biegu i stresie. Odczuwa to nasz umysł, widzimy to na naszej skórze. A gdyby tak odwrócić proporcje? Naturę wyciągnąć z nawiasu i postawić na pierwszym miejscu. Wokół niej skoncentrować nasze wybory, ku niej skierować nasze myśli.

Zacznijmy od początku. Od siebie, od swojego samopoczucia, dobrostanu, wyglądu. Zadbane i zdrowe!

Polska marka kosmetyków naturalnych Clochee świadomie czerpie z dobrodziejstw natury. Modne słowo - eko - to nie pusty slogan. Kosmetyki naturalne nazywane często green beauty cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które poszukują bardziej świadomych i naturalnych sposobów wielowymiarowej pielęgnacji. Kosmetyki naturalne to przecież nie tylko dobro dla nas i naszej skóry, ale także dbanie o nasze otoczenie, planetę i przyczynianie się do bardziej ekologicznego stylu życia. Filozofia marki zamyka się w estetycznych opakowaniach przeznaczonych do recyklingu. A w nich kryją się wyjątkowe formuły, składy opracowane na specjalne potrzeby klientów marki Clochee. Skrupulatnie dobrane składniki aktywne, bogactwo natury – oleje i ekstrakty roślinne. Wszystko przebadane dermatologicznie, z certyfikatem ECOCERT NATURAL.

My, konsumentki, nie chcemy oszukiwać czasu. Chcemy zadbać o siebie tak, by zdrowo i godnie towarzyszyć w procesach starzenia się skóry. Zmarszczki to znaki na mapie naszego życia! To świadectwo lat spędzonych na uśmiechach, łzach i słońcu. Każda zmarszczka to przecież historia. Jednak to także przypomnienie o potrzebie i konieczności dbania o siebie. Nasza skóra, jak i my, potrzebuje uwagi, mądrej pielęgnacji, nawilżenia. Starzenie się skóry to proces nieunikniony, ale niech będzie to proces, który celebrujemy, zamiast się go obawiać.

Linia Simply Nature to wyraz filozofii marki Clochee. Linia ta została stworzona z myślą o minimalizmie i prostocie. 10 produktów z linii Simply Nature by Clochee to odpowiedź na wszystkie potrzeby skóry, od nawilżenia po stymulację. Proste i przyjemne rytuały, które przyniosą realne korzyści dla urody i samopoczucia.

W ciągu dnia, gdy czujesz, że brakuje Ci napięcia i wygładzenia, zwróć uwagę na krem ultra-wygładzający. To doskonałe wygładzenie skóry, stanowiące jednocześnie idealną bazę pod makijaż. Jego formuła, naśladującą „drugą skórę”, to dodatkowy benefit, który gwarantuje komfort stosowania. Doskonale znany i ceniony kwas hialuronowy, który wnika w głębsze warstwy naskórka, sprawiając, że jest ona ultra nawilżona, a zmarszczki mniej widoczne. Gdy po dniu przyjdzie noc, czas na mądre i bezpieczne odmłodzenie. Serum Retinal to stopniowa pielęgnacja, która przynosi fantastyczne efekty. Zwiększona elastyczność, zwiększona produkcja kolagenu, rozjaśnione przebarwienia, redukcja zmarszczek. W duecie siła, krem-balsam Repair jest niczym balans, który ukoi skórę i pobudzi procesy regeneracyjne. Stosowane razem zapewnią najlepsze efekty pielęgnacyjne. Nie można zapomnieć o aplikacji również na szyję i dekolt, to strefy wymagające naszej uwagi, a często pomijane. Podobnie jak skóra wokół oczu, najbardziej wrażliwa i delikatna. Fitokolagenowy krem-maska pod oczy i na powieki to odpowiedź na potrzeby tej partii twarzy. Naturalne rozjaśnienie i wygładzenie, pełne blasku spojrzenie, mniej widoczne oznaki zmęczenia i niedoskonałości. Opóźnienie i neutralizacja procesów starzenia dzięki połączeniu fitokolagenu i witaminy c, ochronnemu i nawilżającemu prebiotykowi.

Pielęgnujmy skórę - bo to wyraz miłości do siebie. Najważniejszej, na całe życie. To także hasło kampanii naszej marki - PIELĘGNUJ MIŁOŚĆ, mającej wiele interpretacji, w zależności od danej sytuacji, danej osoby i jej aktualnych potrzeb. Naturalność jest naszym priorytetem, chcemy inspirować do pielęgnowania urody w zgodzie z naturą. W zgodzie z samym sobą - mówi Daria Prochenka CEO Clochee.

Clochee to marka kosmetyków, która udowadnia, że etyczna i naturalna pielęgnacja skóry może i powinna iść w parze z wysoką jakością i skutecznością. Nasza skóra to nasza opowieść i nasza historia, niech toczy się blisko natury i najbardziej pierwotnych, czystych jej źródeł. Inspirujmy się naturą! Ona wie co jest dla nas najlepsze.