Jak pokazują badania naukowe, jedną z najlepszych terapii wspomagających proces odnowy i regeneracji naszej skóry jest dermosuplementacja. Wchłaniane w jelicie cienkim składniki aktywne, zapewniają szybszy proces ich absorpcji i oddziałują na najgłębsze warstwy skory, w tym na skórę właściwą. Dzięki temu procesowi, najlepsze składniki, witaminy i minerały wspierają komórki skóry w jej szybszej przebudowie, radząc sobie z różnymi problemami dermatologicznymi.

Nurt holistycznego dbania o skórę

Coraz więcej gwiazd i Instagramerek pokazuje się w sieci bez makijażu czy retuszu. Zamiast idealnego wizerunku widzimy na ich zdjęciach naturalnie wyglądającą skórę, które nie zawsze jest doskonała. Coraz śmielej promują zbalansowany tryb życia. Dają przykład, jak dbać o właściwe nawodnienie organizmu, odpowiednią ilość snu, regularną aktywność fizyczną i jak walczyć ze stresem. To wszystko nie tylko pozytywnie wpływa na samopoczucie, ale też zdrowy wygląd cery i jej szybszą regenerację. 

Z drugiej strony, w social mediach promowane są kilkunastu stopniowe rytuały pielęgnacyjne przepełnione nadmiarem kosmetyków. Kosmetolodzy podkreślają, że nie warto przesadzać z ilością ser, kremów i innych produktów, których używamy w codziennej pielęgnacji ani zbyt często ich zmieniać. To prosta droga do „przepielęgnowania” skóry i uszkodzenia jej naturalnej warstwy hydrolipidowej.

Jak nie ulec temu drugiemu trendowi? Jak znaleźć balans i pielęgnację, która będzie dawała długotrwałe efekty i zdrowy wygląd naszej skóry?  W odpowiedzi przedstawiamy profesjonalne produkty suplementacyjne – Dermosuplementy Carein.

Bogate kompozycje składów poparte badaniami

Coraz częściej korzystamy z najlepszych metod nieinwazyjnych, bo wiemy, że ostatecznie pomogą nam dłużej cieszyć się zdrowo wyglądającą cerą. Wspieramy ją naturalnymi sposobami.

Dermosuplementy Cerein to pierwsza profesjonalna suplementacja dermatologiczna na rynku, która wspiera odbudowę, regenerację i oczyszczanie skóry od wewnątrz. Jej celem jest uzupełnienie codziennej diety i wsparcie pielęgnacji okołozabiegowej. Razem z zabiegami kosmetologicznymi pozwala zregenerować cerę na poziomie skóry właściwej, a nie jedynie na jej powierzchni (jak robią to kosmetyki). 

Opracowane przez naukowców preparaty oparte są na witaminach, ekstraktach roślinnych, aminokwasach i wyselekcjonowanych szczepach bakterii. Wysoko skoncentrowane składniki aktywne nacelowane są na konkretne problemy skórne takie jak, trądzik pospolity, trądzik na podłożu bakterii jelitowych, trądzik hormonalny, trądzik różowaty, cena naczyniowa, przebarwienia czy zwiotczenie skóry i poprawa jej elastyczności.

Dermosuplement opakowano w szkoło fioletowe, czyli jedyny na świecie rodzaj szkła, który filtruje promienie słoneczne chroniąc i przedłużając naturalną jakość produktu. 

Skuteczny preparat na trądzik

Acne Skin polecany jest do skóry trądzikowej, mieszanej i skłonnej do niedoskonałości. Zawiera aż 22 składniki aktywne, które działają na bezpośrednią przyczynę trądziku m.in. fiołek trójbarwny, czyli roślinę od lat wykorzystywaną w łagodzeniu wyprysków*, L-metioninę, która jest siarkowym aminokwasem egzogennym, który wspomaga redukcję trądziku oraz ekstrakt z buraka, który działa przeciwzapalne i bakteriobójcze. Występujące na skórze zmiany, w postaci zapalnych krost lub innych wykwitów, skutecznie są łagodzone i niwelowane.

Wszystkie składniki zawarte w preparacie mają za zadanie zmniejszać stan zapalny, działać antybakteryjnie i regulować wydzielanie sebum. Produkt chroni też przed powstawaniem blizn, a dzięki dodatkom składników kluczowych dla prawidłowej pracy jelit – pre i priobiotyków – pozwala wyeliminować nagromadzone toksyny. 

Suplement diety ma płynną formułę, która zapewnia wysoką wchłanialność składników aktywnych. Jest dostępny w formie proszku do rozpuszczenia w wodzie. To produkt wegański, nie zawierający glutenu, cukru, sztucznych barwników i aromatów.

Rozwiązanie na pękające naczynka i rumień

Redness Skin przeznaczony jest do skóry naczynkowej. Pomaga w walce z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi (tzw. pękające naczynka), rumieniem i nadwrażliwością skóry. Preparat koncentruje się na wygaszeniu stanu zapalnego i ujednoliceniu kolorytu. Formułę produktu oparto na silnie działających antyoksydantach m.in. kwercetynie, która która działa przeciwzapalnie, uszczelnia naczynia krwionośne i zmniejsza stan zapalny**, zeaksantynie, która ma działanie fotoprotekcyjne chroniąc skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz Witaminie C i K2 MK7, które wzmacniają naczynia krwionośne poprawiając ich kondycję. W preparacie znajdziemy także witaminy B2, B3 i B3, które dbają o prawidłowe działanie płaszcza hydrolipidowego, chroniąc skórę przed czynnikami zewnętrznymi, szorstkością i nadmierną wrażliwością.

Suplement diety ma formę kapsułek. Produkt wegański nie zawiera dodatku glutenu i cukru.

Niezawodny sposób na zmarszczki i utratę jędrności

Youth Skin to preparat do skóry z pierwszymi oznakami starzenia. Znajduje się w nim 20 witamin i ekstraktów roślinnych, które zmniejszają widoczność drobnych linii i zmarszczek, regenerują skórę, poprawiają jędrność, elastyczność i nawodnienie cery od wewnątrz. W swoim składzie zawiera także porcję łatwo przyswajalnego, hydrolizowanego kolagenu rybiego o małej cząsteczce 2000 da, który odpowiada za młody wygląd skóry*** oraz składniki, które syntetyzują i budują kolagen min. witamina C, lizyna oraz siarka - Dimetylosulfon (MSM). W preparacie nie zabrakło również silnych antyoksydantów min. luteiny, zeaksantyny i antocyjanów, które jako przeciwutleniacze zmniejszają ilość wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry.

Produkt antyaging dostępny jest w formie proszku do rozpuszczenia w wodzie. Ma czysty skład, bez sztucznych barwników i aromatów. 

Dobre nawyki to podstawa pielęgnacji. Zacznij wprowadzać je już teraz. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://edipresse.hit.gemius.pl/hitredir/id=.WzgkmL_vwwH4ztXngv9LuWiTGRppoP7f3HVhZKaGfb.w7/stparam=omhoookiiw/fastid=dvcmntskbplyoykhygnovamdqbmc/nc=0/url=carein.pl/.

Suplement diety. Zawiera składniki, które wspomagają funkcje organizmu poprzez uzupełnienie normalnej diety. Nie ma właściwości leczniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
Podczas karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym
*Niezależne badania potwierdzające działanie kwercetyny: 1. Badanie in vitro na liniach komórkowych skóry. Kwercetyna zapobiegała niszczeniu kolagenu pod wpływem promieniowania UV. Zaobserwowano zmniejszenie aktywności metaloproteinaz, które degradują włókna kolagenowe oraz mniejszą aktywność cyklooksygenazy nasilającej stan zapalny i uczestniczącej w fotostarzeniu się skóry. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31652815/ 2. Badanie in vitro na komórkach macierzystych naskórka. Podawanie kwercetyny poprawiało proliferację (wzrost) komórek naskórka. Zaobserwowano zwiększenie szlaku sygnałowego βkateniny, która odgrywa znaczącą rolę w naprawie uszkodzeń skóry. hSps://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32840291/
**Niezależne badania potwierdzające działanie fiolka trójbarwnego: 1. Ekstrakt z Fiołka trójbarwnego wykazywał działanie hamujące przeciwko bakteriom Staphylococcus aureus, Bacillus cereus i Staphylococcus epidermidis oraz działanie hamujące przeciwko drożdżakom Candida albicans. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15893888/
***Niezależne badania potwierdzające działanie kolagenu: 1. Uczestnicy suplementujący kolagen po 12 tygodniach wykazali poprawę nawilżenia skóry i zmniejszenie odczucia i zmniejszenie odczucia szorstkości. Przyjmowanie kolagenu poprawiało nawilżenie skóry, zwiększało zawartość ceramidów oraz naturalnego czynnika nawilżającego w warstwie rogowej naskórka, wzmacniając skórę. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34959923/ 2. Po 12 tygodniach suplementacji kolagenem stan wizualny skóry kobiet w wieku 40-60 lat uległ poprawie. Nawodnienie skóry uległo poprawie a zmarszczki stały się mniej widoczne. Poprawę zaobserwowano także w elastyczności skóry. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29949889/ 3. Po 8 tygodniach suplementacji kolagenem zaobserwowano poprawę stanu skóry: wyższą wilgotność, elastyczność oraz mniejszą szorstkość skóry. U uczestników badania stwierdzono mniejszą liczbę oraz głębokość zmarszczek. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26840887/ 4. Po 4 tygodniach suplementacji kolagenem uzyskano poprawę elastyczności skóry w miejscach narażonych na działanie promieniowania słonecznego. Efekt utrzymywał się jeszcze minimum 4 tygodnie po odstawieniu preparatu. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32009486/