"Plotkara" powraca i to lada moment. Z wypiekami na twarzy na premierę oczekują wszyscy fani kultowej serii. Jednak jak się okazało, w kontynuacji nastąpiło wiele zmian. Zwłaszcza w obsadzie, dlatego sam twórca serialu postanowił zabrać głos i wyjaśnić, dlaczego w nowej odsłonie nie zobaczymy gwiazd z 2007 roku.

Nowa "Plotkara": co wiemy o tym serialu? Poznaj wszystkie informacje o kontynuacji "Gossip Girl" >>>

Twórca serialu HBO Max, Joshua Safran, ujawnił, że pojawią się niektóre postacie z oryginalnego serialu, ale nie zobaczymy Sereny, Nate'a czy Blair.

"Widownia nigdy nie zaakceptowałaby nowych postaci, gdyby znajdowały się w cieniu oryginalnych. Już teraz pozostają w ich cieniu, ale jeśli oryginalne postacie znajdowałyby się obok nich, po co miałbyś chcieć poznać Zoyę, skoro możesz zobaczyć Nate'a?" - wyznał producent.

Safran wspomniał również, że obsada w porównaniu do serii z 2007 roku jest znacznie większa. W kontynuacji zobaczymy 16 głównych bohaterów oraz 22 postaci drugoplanowe. W pierwszym sezonie nowej "Plotkary" zobaczymy kilka epizodów bohaterów z oryginalnej serii, ale nie będą to główni bohaterowie. Słynne postacie będą wspomniane przez nowe, bo przecież "uniwersum nadal istnieje".

"Plotkara": mamy najnowsze zdjęcia z planu serialu. Jak wygląda kontynuacja kultowego tytułu? >>>

"Gdyby Blair pojawiła się w dwóch scenach, stwierdziłabyś: Chcę więcej Blair”. - dodał Safran

"Mam nadzieję, że kiedy przyjdzie odpowiedni moment, skontaktujemy się z dawną obsadą i zobaczymy, czy będą chcieli wziąć udział w kontynuacji". - podsumował twórca serialu.

Przypomnijmy, że premiera nowej "Plotkary" odbędzie się 8 lipca.

Seriale podobne do "Szkoły dla elity". Co włączyć, gdy obejrzysz już wszystkie odcinki tego hitu od Netflix? >>>

Nikt nie miał pojęcia, że fabułę ,,Plotkary" wyjaśniono już w pierwszym odcinku. Zagadkę rozwiązali użytkownicy TikToka! >>>