Kolekcja Moschino dla H&M trafi do sprzedaży już za miesiąc, więc by podsycić ciekawość, szwedzka sieciówka i dom mody zarządzany przez Jeremy'ego Scotta powoli odsłaniają kolejne karty. Wczoraj mogliśmy w końcu zobaczyć pełen lookbook kolekcji i przyjrzeć się, co dokładnie w niej znajdziemy (a są to m.in. miniaturowe ramoneski, dresowe komplety w podobiznę Kaczora Donalda i nerki w wersji maxi). Składają się na nią na przykład archiwalne projekty Jeremy'ego Scotta oraz założyciela marki, Franco Moschino. 

Zobacz: Moschino x H&M - cały lookbook kolekcji!>>

Dziś możemy ujrzeć kolejne efekty tej wyjątkowej współpracy. Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia z kampanii Moschino [tv] H&M, która jest inspirowana pokazami haute couture z 1950 r. Zaangażowane zostały do niej takie modelki, jak Gigi Hadid, Vittoria Ceretti, Rianne Von Rompaey, Stella Maxwell, Soo Joo Park, Imaan Hammam, Yasmin Wijnaldum, Oumie, Valentina Sampaio i Leyna Bloom.

W krótkiej zapowiedzi bohaterki pozują w środku eleganckiego salonu, wypełnionego złotymi krzesłami i każda z nich trzyma w ręku kartkę z inną cyfrą. Jak podobają wam się pierwsze zdjęcia Moschino x H&M? Zajrzyjcie do naszej galerii!

GALERIA: Kampania Moschino x H&M>>