„Barbie” -  kiedy premiera filmu z Margot Robbie?

Data premiery wyczekiwanego filmu, przedstawiającego przygody ikonicznej lalki, w którą wcieli się Margot Robbie, została ogłoszona podczas prezentacji na CinemaCon w Las Vegas. Co ciekawe, film ten stanie w szranki z najnowszym dziełem Christophera Nolana - „Oppenheimer” z Cillianem Murphy w roli głównej. "Barbie" trafi do kina 21 lipca 2023 roku.

Margot Robbie w roli Barbie. Zobacz pierwsze oficjalne zdjęcie z planu

To nie wszystko. W sieci pojawiło się właśnie pierwsze zdjęcie Robbie za kierownicą charakterystycznego, różowego kabrioletu. Od kilku godzin to jedno z najpopularniejszych zdjęć w internecie. 

Co wiemy o filmie „Barbie”?

Coraz więcej szczegółów dotyczących filmu wychodzi właśnie na jaw. Poznaliśmy już nie tylko obsadę filmu, ale także znamy więcej detali na temat samej fabuły. Tytułowa lalka zostaje wygnana z krainy Barbieland za to, że nie jest wystarczająco doskonała. Bohaterka wyrusza wówczas w podróż po prawdziwym świecie, w którym przeżywa niesamowite przygody. W rozmowie z "Variety" Robbie, która jest również producentką przedsięwzięcia, zdradziła, że film będzie zastrzykiem pozytywnej energii oraz inspiracją dla pragnących spełniać marzenia młodych widzów. Za kamerą "Barbie" stanie Greta Gerwig. Twórczyni takich hitów, jak ”Lady Bird" oraz "Małych kobietek”, wraz ze swoim partnerem Noah Baumbachem ("Historia małżeńska”), stworzyła również scenariusz do filmu. W obsadzie, oprócz Margot Robbie, znaleźli się także m.in. Ryan Gosling (w roli Kena) oraz komik Will Ferrell. W filmie zobaczymy również młodych aktorów, znanych z hitu Netfliksa „Sex Education” - w „Barbie” wystąpi Ncuti Gatwa, Connor Swindells oraz Emma Mackey.

 

_______________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.