Co ciekawe, Dynevor jest kolejną celebrytką, która zainspirowała się trendami sprzed kilku dekad. Okazuje się, że w XXI wieku hitem są fryzury sprzed... 50 lat! Chodzi oczywiście o przewijające się w najważniejszych trendach w modzie i urodzie, czyli słynne lata 70. Na co zdecydowała się aktorka znana z serialu "Bridgertonowie" na Netflix?

Phoebe Dynevor z "Bridgertonów" ma nową fryzurę! To cięcie jest teraz hitem wśród gwiazd i użytkowniczek internetu 

Aktorka podkręciła swój serialowy look i nadała mu sporo nowoczesności. Phoebe Dynevor na chwilę pożegnała się z truskawkowym blondem na rzecz ognistej rudości, co więcej, to najmodniejszy odcień włosów tego sezonu. To nie koniec zmian! Zauważyliście, że w "Bridgertonach" jej bohaterka Daphne ma delikatną grzywkę? 26-letnia Brytyjka zrezygnowała z delikatnych loczków - teraz ma słynne "curtain bangs". To cięcie robi furorę w śród gwiazd (zobacz wersję Jennifer Lopez)i influencerek z Francji czy Skandynawii. To przecież znak rozpoznawczy Sabiny Socol, Jeanne Damas, Julie Sergent Ferreri oraz Camille Charriere.

Nowa fryzura Dynevor to wspólne dzieło Nicholasa Hardwicka (cięcie) oraz Mads-Sune'a Lunda (koloryzacja) w salonie Josh Wood Colour. Fani aktorki nie mogą oprzeć się w wysyłaniu kolejnych komplementów i dawaniu oznak zachwytu. Czy to oznacza, że Daphne Bridgerton, przepraszamy, księżna Hastings będzie miała bardziej nowoczesny look w serialu? A może Phoebe Dynevor właśnie skończyła pracę na planie produkcji Netflix? Musimy poczekać do premiery kolejnego sezonu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@madssune)