Plotki pojawiły się na profilu DeuxMoi, który obserwuje na Instagramie ponad 1,7 miliona użytkowników. Jego autorzy nazywają samych siebie „kuratorami pop kultury”, ale jednocześnie zaznaczają, że „niektóre z informacji publikowanych na ich feedzie nie zostały należycie potwierdzone” i „mogą nie być oparte na faktach”. Właśnie dlatego mimo szerokiego grona odbiorców należy je traktować z przymrużeniem oka. 

Internetowi twórcy dotarli do źródeł z otoczenia pary, które utrzymują, że Phoebe Bridgers i Paul Mescal nie są już razem. Przyczyną rozstania miała być zdrada. „Mogę potwierdzić, że zaręczyny zostały zerwane. Nie była to otwarta relacja, a Paul dowiedział się o Phoebe i Bo i postanowił to zakończyć” – czytamy. Co jeszcze wiemy o miłosnym trójkącie?

Phoebe Bridgers i Paul Mescal nie są zaręczeni, a piosenkarka spotyka się z komikiem Bo Burnhamem? W sieci huczy od plotek

Zacznijmy od początku Jak doszło do tego, że Phoebe Bridgers i Paul Mescal zostali jedną z najbardziej lubianych par w show-biznesie? Ich historia zaczęła się w Internecie. Autorka wielu muzycznych hitów podzieliła się na Twitterze opinią o serialu „Normal People”, w którym zagrał Mescal. „Skończyłam »Normalnych ludzi« i jestem teraz smutna i napalona” – napisała. Nie musiała długo czekać na odpowiedź. „Umarłem [ze śmiechu – przyp. red.]” – skomentował aktor.  „Nie, nie umieraj, jesteś taki utalentowany” – odpowiedziała artystka.

Choć swoją zażyłość trzymali z dala od światła fleszy, wielbiciele dostali kilka dowodów na pomyślny rozwój relacji. Pod koniec 2020 roku Paul wystąpił w teledysku swojej dziewczyny do utworu „Savior Complex”, a niecały rok później pozowali razem na czerwonym dywanie. Para wzięła udział w gali LACMA Art + Film, gdzie olśniła wszystkich zebranych. Z kolei rok temu podzielili się pierwszym wspólnym zdjęciem. Obecnie pod instagramowym postem pojawiły się komentarze z pytaniami o kryzys...

Obserwatorzy DeuxMoi są przekonani, ze Phoebe spotyka się w tej chwili ze sławnym komikiem. Bliscy znajomi mieli zjawić się w swoim towarzystwie na występie Kate Berlant, który odbył się w poniedziałkowy wieczór w Nowym Jorku. Zebrani goście twierdzili, że Bo Burnham obdarzał piosenkarkę niepodzielną uwagą. „To było zalotne. Jakby próbował jej zaimponować” – relacjonują świadkowie. Domniemani zakochani mieli być również wielokrotnie widywani w Los Angeles, gdzie nie szczędzili sobie czułości. Jedna z ich nielicznych wspólnych fotografii widoczna jest profilu wokalisty zespołu The 1975. W kadrze widzimy, jak Phoebe i Matthew dzielą pocałunek, Bo ich obejmuje. Czy między Phoebe Bridgers i Bo Burnhamem rzeczywiście jest coś więcej?