Pete Davidson i Emily Ratajkowski są parą

Sami zainteresowani nie potwierdzili jeszcze oficjalnie związku, źródła jednak twierdzą że to wyłącznie kwestia czasu. W Us Magazine możemy przeczytać, że para rozmawia ze sobą już od kilku miesięcy, jednak ich relacja jest wciąż na bardzo początkowym etapie. Według osób z otoczenia poznali się przez wspólnego znajomego i niemalże od razu między nimi zaiskrzyło. 

"Pete potrafi rozśmieszyć Emily i uwielbia jej inteligencję"- donosi źródło Us Magazine

Emily Ratajkowski singielką

31-letnia, Emily Ratajkowski wyznała w wywiadzie dla Harper's Bazaar, że pierwszy raz w życiu jest singielką. Autorce książki "My Body" nie przeszkadzał jednak ten status, w tej samej rozmowie podkreśliła, że mierzy się z całym wachlarzem emocji związanych z samotnością, tych gorszych jak złość i smutek, ale również tych dobrych jak ekscytacja. Emily bardzo pozytywnie podsumowała swoje obecne życie podkreślając, że samo odczuwanie tych wszystkich emocji daje jej spokój i nadzieję. 

Emily Ratajkowski i Brad Pitt vs Pete Davidson i Kanye West

Jeszcze niedawno media spekulowały o romansie Emily i starszego od niej o 27 lat Brada Pitta. Czas pokazał, że ich relacja zatrzymała się na etapie przyjaźni. Pete w tym czasie zrezygnował z randek na rzecz terapii. Komik zdecydował się na spotkania ze specjalistą w dużej mierze z powodu pogróżek jakich doświadczał ze strony Kanyego Westa, byłego męża Kim. 

Kanye West zabiera głos po rozstaniu Kim Kardashian i Pete’a Davidsona. Raper udostępnił kontrowersyjną grafikę