Słodszy niż miód - Honey Marc Jacobs

Już w sierpniu ma ukazać się nowy zapachMarca Jacobsa o słodkiej nazwie Honey. Nowość powstała we współpracy z Annie Buzantian. Miodowe nuty połączono z gruszką, mandarynką i wzbogacono o akcent wiciokrzewu i złotej wanilii. Na uwagę z pewnością zasługuje także tematyczna buteleczka.

Honey będzie dostępna w perfumeriach Sephora.

Honey Marc Jacobs (fot. materiały prasowe)

Delikatniejsza odsłona J'Adore Dior

J' Adore to jeden z najbardziej znanych zapachów na świecie. Odkąd powstał, czyli od 1999 roku, wciąż bije rekordy popularności. Kwiatowe akordy Diora przez ostatnie kilkanaście lat, doczekały się wielu wersji. W każdym wydaniu sprzedawały się jednak znakomicie. Nic więc dziwnego, że marka wprowadza na rynek kolejną. Tym razem zapach będzie nieco delikatniejszy. J'Adore Voile de Parfum są bardzo świeże i lekkie. Nutę głowy stanowi róża damasceńska, nutą serca jest toskański irys, a nutą bazy białe piżmo.

J'Adore Voile de Parfum (fot. materiały prasowe)

Wodne akcenty Roberto Cavalli

Roberto Cavalli Acqua to kontynuacja zapachu z 2012 roku - Roberto Cavalli Eau de Parfum. I tym razem twarzą kampanii jest Elisa Sednaoui. Jak sama nazwa wskazuje, kolejna wersja jest bardziej świeża, a jego autorką jest Louise Turner. Głowa zapachu to: jaśmin, nuty wodne oraz cytryna. Nutą serca jest konwalia, a bazą piżmo.

Roberto Cavalli Acqua (fot. materiały prasowe)

Prada Candy L'Eau - zapach dla miłośniczek kina>>