Peaches Geldof, 25-letnia prezenterka TV i modelka nie żyje. Brytyjka została znaleziona martwa w swoim domu w Wrotham w hrabstwie Kent. Córka Boba Geldofa osierociła dwóch synów - prawie dwuletniego Astalę Dylana Willow i zaledwie rocznego Phaedere Blooma Forever. Obecnie policja stara się ustalić przyczynę zgonu. Telewizja BBC podała, że "jej śmierć jest traktowana jako nagła i niewyjaśniona". 

Zaledwie kilka godzin przed zdarzeniem Peaches Geldof zamieściła na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą, Paulą Yates. Celebrytka zmarła z powodu przedawkowania narkotyków w 2000 roku. Geldof miała wtedy 11 lat.

 

Peaches Geldof karierę rozpoczęła w wieku 15 lat. Debiutowała na łamach magazynu ELLE, w którym miała swoją autorską kolumnę. Pisała również dla The Daily Telegraph i The Guardian. W stacji TV2 prowadziła program "OMG! with Peaches Geldof". W 2008 roku poślubiła muzyka Maxa Drummeya, jednak para rozwiodła się w 2011 roku. Rok później Peaches wyszła za mąż za Thomasa Cohena, wokalistę zespołu S.C.U.M.

Prezenterka kilka lat temu miała problemy z narkotykami, ale twierdziła, że to tylko błędy młodości. Czy to mogło być przyczyną jej śmierci?