Celebrytki nie tylko inspirują nas w kwestii stylizacji, fryzur, makijażu czy pielęgnacji. Chętnie podpatrujemy również inne szczegóły... na przykład paznokcie. W internecie furorę robi manicure Jennifer Lopez czy Seleny Gomez, a teraz do tej listy możemy dopisać Rosie Huntington-Whiteley.

Paznokcie w stylu Rosie Huntington-Whiteley są hitem tej wiosny. Spodobają się każdej z nas

Choć coraz rzadziej widujemy ją na wybiegach Rosie Huntington-Whiteley odnosi sukcesy na innych polach. Niedawno urodziła drugie dziecko, a od pewnego czasu lansuje swoją autorską markę kosmetyczną. Na dodatek, jej profil na instagramie zachwyca spójnością i kolorystyką. Ostatnio fani oglądając jej zdjęcia zauważyli pewien powtarzający się szczegół. Chodzi o paznokcie Brytyjki. Gwiazda nie szaleje za bardzo, jeśli chodzi o manicure. A tak naprawdę Rosie jest wierna lakierom w kolorze mlecznego różu. Ten odcień idealnie pasuje do minimalistycznych stylizacji celebrytki w piaskowych barwach. Huntington-Whiteley ma też w swojej szafie sporo czerni, bieli, szarości czy brązu. Paznokcie w tym stylu zawsze idealnie pasują do jej looków. A jeśli wolicie coś subtelniejszego, to Rosie lansuje też subtelny nude pink.

Lakiery do paznokci inspirowane mani Rosie Huntington-Whiteley

___________
W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy