Czego się nie dotknie, zamienia w złoto - Jennifer Lopez to jedna z tych gwiazd, która inspiruje wręcz miliony kobiet na całym świecie. Zachwycamy się jej stylem, świetną figurą, idealną cerą i związkiem z Benem Affleckiem. Amerykanka udowadnia, że wiek to tylko liczba. Czym gwiazda zachwyciła swoich fanów tym razem? Chodzi o manicure. 

Paznokcie w stylu Jennifer Lopez podbijają internet. Gwiazda zdecydowała się na klasyczne mani w odświeżonej wersji

Co ciekawe, w tym samym temacie pisaliśmy ostatnio o Kim Kardashian. Amerykanka od pewnego czasu lansuje trend na krótkie mani. A jak to wygląda w przypadku Lopez? Paznokcie aktorki i wokalistki zaprezentował niedawno znany manikiurzysta gwiazd, czyli Tom Bachik. Mężczyzna (na co dzień współpracuje też z Seleną Gomez, czy Margot Robbie) odpowiadał za manicure J.Lo, gdy ta brała udział w koncercie transmitowanym przez platformę Peacock  na początku lutego (show odbyło się w ramach promocji filmu "Marry Me", gdzie 52-latka gra w nim główną rolę u boku Malumy i Owena Wilsona). Bachik zdecydował się stworzyć, znany wszystkim dobrze i to od wielu dekad, french manicure, ale w nowocześniejszej wersji. Użył lakieru w kolorze różowego złota i dodatkowo przykleił na płytkę paznokcia małe cyrkonie. 

Odcień lakieru do paznokci był nie tylko elegancki, ale i stonowany - świetnie współgrał ze stylizacją Lopez. Dodatkowo, Tom Bachik opiłował płytkę na popularny kształt migdała. Zobaczcie poniżej:

Lakiery do paznokci, dzięki którym stworzysz mani w stylu Jennifer Lopez