Hailey Bieber jest nie tylko jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek w branży - modelka lansuje swoją markę kosmetyczną Rhode, a cokolwiek nie założy to od razu staje się bestsellerem (szczególnie cieszy nas, gdy żona Biebera ma na sobie rzeczy od polskich marek). Fani gwiazdy są ciekawi również jak wygląda jej rytuał pielęgnacyjny, a nawet stylizacja paznokci. To ostatnie jest absolutnym hitem i nosi nazwę "Glazed Donut Nails". Co to za trend?

Paznokcie w stylu Hailey Bieber są absolutnym hitem. Na czym polega trend "Glazed Donut" i dlaczego wszyscy oszaleli na jego punkcie?

Hailey Bieber na Met Gala 2022

Manicure w tym stylu Hailey Bieber miała już na Met Gala 2022. Już wtedy komentatorzy gali zauważyli jej perłowe pazy. Wówczas manikiurzystka Zola Ganzoring nazwała je "Glazed Donut Nails". Powód? Paznokcie w tym stylu wyglądają jak... oszklone! "To była decyzja pod wpływem chwili. Sukienka Hailey od YSL była z białej satyny. Początkowo myślałyśmy o zrobieniu półprzezroczystego koloru, ale namówiłam Hailey, żeby zdecydowała się na efekt chromu, bo będzie pasował do sukienki. Tak odkryłyśmy glazed donut nails. Hailey zawsze wie co lubi lub chce, ale jednocześnie jest otwarta na nowe rzeczy. Jeśli spytasz stylistkę paznokci, to odpowie ci, że to wymarzona klienta każdej z nas."

Ganzoring przyznała, że do stworzenia tego looku użyła lakierów OPI. Najpierw nałożyła żelową bazę Stay Strong, potem aplikowana jest jedna warstwa żelowego GelColor w odcieniu Funny Bunny, następnie top coat Stay Shiny. Na koniec dodaje się puder Chrome Effects w odcieniu Tin Man Can. Marka OPI udostępniła instruktaż na TikToku, który ma już ponad 2,6 mln wyświetleń. Wow!

Na instagramie ten trend znajdziecie pod hashtagiem #milkynails, który ma już 154 tys. postów w tym temacie. Internautki mają obsesję na punkcie tego mani! I trudno się dziwić, bo efekt jest zjawiskowy i tak naprawdę sprawdzi się przy wielu okazjach, również na co dzień. Prostota zawsze jest w cenie, ale w tym przypadku dodatkową zaletą jest ten błysk, który rzuca się od razu w oczy.

Skąd ten szał na Glazed Donut Nails? To kolejny przykład na to, że wracamy do naturalności. Subtelny makijaż, delikatnie ozdobione paznokcie - obie te kwestie mają podkreślić naszą urodę. To samo tyczy się fryzur. Zamiast fluo kolorów, styliści proponują odcienia pasujące do naturalnych odcieni. Minimalizm wyprał teatralny glam!

Na "Glazed Donut Nails" skusiły się również Vanessa Hudgens oraz Sydney Sweeney - zdjęcia znajdziecie w galerii >>

Lakiery do paznokci