Jak się okazuje, pomysły na manicure nigdy się nie kończą. Czasem dobrze nam znane trendy wracają w nowej odsłonie, jak to było w przypadku kultowego "frencha", innym razem stylistki mani wymyślają coś całkiem nowego. W przypadku "two tone" mamy "stare" i "nowe" pomysły, co więcej, każdy może go zrobić, nawet w warunkach domowych. Nie trzeba mieć zdolności manualnych ponieważ ten trend nie polega na rysowaniu wzorków. 

Modne paznokcie: najważniejsze trendy w mani sezonu wiosna-lato 2021 >>

Paznokcie "two tone" są ostatnim hitem na instagramie. Na czym polega ten trend na modny manicure?

Jeśli spędzacie czas na instagramie w poszukiwaniu kolejnych beauty trendów to z pewnością już zauważyliście paznokcie "two tone". Pomysł na kolorowe mani lansuje moskiewskie studio manicure, znane na insta pod profilem @moskvichka_nails. To właśnie to konto obserwowane przez ponad 80 tys. użytkowników proponuje manicure w dwóch kolorach. Ostatnio znów głośno było o trendzie, gdzie każdy paznokieć pomalowano na inny odcień, jednak "two tone" jest subtelniejszy. Chodzi po prostu o pomalowanie płytki w dwóch kolorach. Może to być na zasadzie kontrastu, np. lewa ręka ma paznokcie w kolorze białym, za to prawa jest "total black". Jest też druga wersja tych modnych paznokci, czyli zabawa odcieniami. Ciemny i jasny niebieski, zieleń w wersji khaki i mlecznej mięty, a może róż i czerwień? Opcji jest sporo! Wystarczy tylko dobrać odpowiednie lakiery i pomalować paznokcie. "Dwie postacie. Dwa nastroje. Ten projekt odzwierciedla wszechstronność i zmienność ludzkiej natury" - możemy przeczytać w jednym poście tego rosyjskiego studia manicure.

Paznokcie "two tone" to idealny pomysł, gdy jeden kolor szybko nam się nudzi. Spodoba się też fankom minimalizmu, jak i "kolorowym ptakom". A jak świetnie wygląda na zdjęciach, zobaczcie: