Wszyscy myśleli, że Jennifer Lopez zdecyduje się na wielkie wesele na co najmniej 500 osób, a tu się nagle okazało, że Amerykanka wyszła za mąż w jednej z kaplic w Las Vegas. Jak ujawniła sama celebrytka, ceremonia odbyła się tuż przed zamknięciem Little White Wedding Chapel - właściciele miejsca byli tak mili, że pozwolili zrobić parze zdjęcia z zaślubin, chociaż było już po zamknięciu "kaplicy". Wiemy, że Jennifer miała dwie suknie ślubne, zobaczyliśmy jak prezentował się Ben Affleck w smokingu oraz jak wygląda obrączka celebrytki. Co jeszcze? Fani zauważyli ślubny manicure Lopez, przepraszamy, teraz już pani Affleck. 

Paznokcie ślubne Jennifer Lopez zaskoczyły jej fanów. Ten kolor właśnie stał się hitem i to nie tylko wśród panien młodych

Zdjęcie, na którym widać paznokcie Jennifer Lopez pojawiło się na kilku profilach. Nie tylko wspomnianej artystki, ale również u Toma Bachika. Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć słynnego manikiurzysty gwiazd (do jego klientek należą też Selena Gomez i Camila Cabello), który zadbał o manicure Jennifer i tym razem. Fotografia przedstawia leżącą w łóżku Jlo. Szczęśliwa wokalistka jest przykryta kołdrą, a w jednym ręku trzyma swojego smartfona. To właśnie na ten szczegół zwrócili wszyscy uwagę. Doskonale widać na nim obrączkę, jak i ślubne mani. 

Bachik ujawnił również jakiego użył lakieru do stworzenia tego looku. Manikiurzysta skorzystał z produktu Bio Seaweed Gel w kolorze nazwie "Are you shore" (nr 83). Co ciekawe, w zależności od zdjęcia ten odcień bardziej wpada w szarość lub ciemny nude. Dlatego sprawdzi się jako ślubne mani, ale również na co dzień, gdy po prostu chcemy paznokcie w stylu klasycznym. Lakiery tej marki są bardzo trwałe, co więcej, można je stosować od razu na naturalną płytkę lub na przedłużonych paznokciach. Nie trzeba stosować lamp UV, w celu utwardzenia i nie powodują przebarwień.

Bio Seaweed Gel to marka popularna wśród zagranicznych gwiazd. Fankami tego producenta lakierów do paznokci są m.in. Cardi B, wspomniana Gomez, Dua Lipa, Katy Perry, Kim Kardashian czy Hailee Steinfeld.

Lakiery do paznokci w stylu Jennifer Lopez