Niektórzy mogą pomyśleć "znów ona?", ale liczby mówią same za siebie - Selena Gomez jest jedną z najpopularniejszych gwiazd na instagramie. Aktualni śledzi ją ponad 342 mln użytkowników na tej platformie społecznościowej. Dlatego tak często ląduje na łamach gazet czy serwisów internetowych. Wszyscy chcą wiedzieć wszystko o Amerykance. Nawet jak stylizuje paznokcie na urlopie.

Paznokcie Seleny Gomez to absolutny hit tego lata. Co ciekawe, manicure gwiazdy w tym stylu nigdy wam się nie znudzi

Aktualnie Selena Gomez spędza wakacje na południu Włoch. Oprócz już słynnego wideo, na którym gwiazda mówi, że "prawdziwe brzuchy wracają", paparazzi zauważyli nowego mężczyznę w życiu gwiazdy. Plotkuje się, że Selena spotyka się z włoskim producentem filmowym, Andreą Iervolino. To nie koniec "newsów" o niej. Viralem jest też zdjęcie mani opublikowane przez stałego współpracownika Gomez. Tom Bachik, bo o nim mowa, na co dzień mężczyzna pracuje z takimi sławami jak Jennifer Lopez, Camila Cabello Nicola Peltz Beckham, Lily Aldridge, Rachel Zegler, Heidi Klum czy właśnie Selena. Ostatnio mężczyzna był na słonecznej wyspie Capri (to nie przypadek) i na swoim instagramie opublikował kolejne zdjęcie mani gwiazdy. 

Tym razem Selena Gomez zdecydowała się na paznokcie w jasnoróżowym kolorze. Nikogo w tym sezonie to nie dziwi, ponieważ absolutnym hitem jest trend "barbiecore", który charakteryzuje się obsesją na punkcie odcienia "baby pink". Wybrany przez Gomez lakier ma lekko mleczną wersję, więc nie jest to ostry róż tylko delikatny efekt, pasujący do wielu wakacyjnych stylizacji. Zobaczcie:

Niestety Bachik nie podał marki lakieru, którego użył, ale poniżej znajdziecie 15 propozycji o podobnej barwie. 

Różowe lakiery do paznokci w stylu barbiecore