Selena Gomez w bikini wspiera body positive

"Jestem wdzięczna, że mam okazję świętować starania moich przyjaciół. Moja współpraca z @lamariette ma premierę właśnie dziś! To, co kocham w tej marce, to to, że celebruje kobiety, które kochają swoje ciała bezwarunkowo, dając sobie łaskę, na jaką zasługują. Mam nadzieję, że spodobają się Wam tak samo jak mi" pisała w poprzednie wakacje na Instagramie Selena Gomez, a swój wpis opatrzyła zdjęciami z kampanii La'Mariette, której była bohaterką.

Gwiazda silnie związała się z marką - nie tylko zawodowo, ale i prywatnie, bo idea La'Mariette jest jej szczególnie bliska: powstała w duchu ciałopozytywności.

Gomez, w związku ze swoimi przeżyciami (aktorka przeszła między innymi zabieg transplantacji nerki, a potem wykryto u niej leukopenię, zmagała się przez lata też z załamaniami nerwowymi), postanowiła wykorzystać swoją popularność do tego, by działać na rzecz ruchu body positive i wspierać inne kobiety w odkrywaniu miłości do swoich ciał. W zeszłorocznej sesji zdjęciowej La'Mariette pozowała zupełnie naturalnie, bez wyszczuplonej w Photoshopie talii i wygładzonego brzucha. Wyglądała zachwycająco taka, jaka właśnie jest naprawdę. Kampania spotkała się z dużym społecznym odzewem, a fani Seleny Gomez gratulowali jej w komentarzach odwagi i dziękowali za to, że jest szczera oraz zachęca inne kobiety do łaskawszego spojrzenia w lustro. 

Stylizacje Jennifer Lopez z Paryża podbijają internet. Oto 7 olśniewających looków gwiazdy, które z łatwością skopiujecie 1:1>>

Selena Gomez pokazała bliznę po transplantacji nerki. "Nie chciałam wcześniej jej pokazywać na zdjęciach, nosiłam rzeczy, które ją zakrywały">>

Dziś znów jest głośno o aktorce i projektach kąpielowych La'Mariette, bo Gomez opublikowała na TikToku filmik w niebiesko-pomarańczowym kostiumie. Gwiazda serialu "The Only Murders in the Building" i założycielka marki kosmetycznej Rare Beauty, która niedawno skończyła 30 lat, pokazała światu krótką relację z wakacji i wygrzewania się na słońcu. Gomez opublikowała filmik nawiązujący do popularnego trendu tiktokowego z podłożonym dźwiękiem od YouTubera LaTasha Kebe (Tasha K) z tekstem "Suck it in". W wygodnej pozycji na leżaku, bez makijażu i prezentując swoje prawdziwe ciało, aktorka powiedziała, a właściwie użyła lip syncu: "I'm not sucking s--- in. Real stomachs is coming the f--- back, okay?" ("Nie wciągam [brzucha - przyp. red.]. Prawdziwe brzuchy wracają, okay?").

@selenagomez

Vaca self

♬ original sound - unwinewithtashak

Jej post szybko stał się viralem i bije rekordy popularności w sieci, a followersi gwiazdy nie kryją zachwytów jej działaniami na rzeczy ruchu body positive. "Sprawiasz, że czuję się dobrze w swojej skórze", "Odwaga i czucie się dobrze we własnej skórze - to sprawia, że jesteś piękna. Uwielbiam!", "Jesteś moją bohaterką, kocham cię" można wyczytać z komentarzy. 

Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy Selena Gomez wypowiada się na ten temat - wiosną publicznie odniosła się do osób, które krytykują innych ze względu na wygląd, czyli tzw. body shamers: "Szczerze nie dbam o moją wagę, ponieważludzie i tak będą o tym gadać. 'Jesteś za chuda', 'Jesteś za duża', 'To ci nie pasuje', 'Bla bla bla'. Jestem idealna jaka jestem. Morał z tej histori? Cześć!"

Jennifer Lopez pozuje nago w nowej kampanii kosmetycznej. Jej ciało wygląda obłędnie! Premiera reklamy zbiegła się z 53. urodzinami gwiazdy>>