Mogłoby się wydawać, że minione miesiące były tak obfite w nowe trendy, że te z poprzednich sezonów zostawimy na chwilę w tyle. Inny plan ma jednak Hailey Bieber, która ewidentnie nie zamierza rezygnować ze swojego "signature look".

Hailey Bieber Nails – ten trend pokochał świat

Glazed Donut Nails aka paznokcie Hailey Bieber to jeden z największych trendów ostatnich lat. Manicure, który spopularyzowała gwiazda to prawdziwy fenomen, bo mimo że to raczej prosta stylizacja, może nawet minimalistyczna, na jej punkcie zwariował cały świat.

Polega na pomalowaniu paznokci wybranym kolorem (chociaż oryginalnie był to delikatny róż) i wtarciu w nie odpowiedniego opalizującego pyłku... to wszystko. Oto cała filozofia, która stoi za słynnym manicure'em. 

Właśnie takie paznokcie Bieber pokazuje w najświeższych selfie – długie migdałki Glazed Donut.

Hailey Bieber w wakacyjnym wydaniu udowadnia, że estetyka "clean girl" wciąż zachwyca

Sprawiedliwości wreszcie stało się zadość, a te aspekty urody, które niegdyś były uznawane za "nieatrakcyjne", w dobie naturalności wreszcie są doceniane. Nawet więcej, piegi, które niejedna z nas usilnie próbowała zakryć makijażem, teraz są marzeniem kobiet, które często je dorysowują, a nawet tatuują. Hailey Bieber jest jedną z nich i nie wstydzi się tego pokazywać.

Na opalonej twarzy widzimy wyraźny zarys piegów, które podbijają efekt "glow".

Hailey Bieber ewidentnie postanowiła zostać wierna swojej estetyce, a wszystko wskazuje na to, że fanki stylu "clean girl" nie mają się czym martwić – o tych trendach szybko nie zapomnimy.