Paznokcie - trendy: minimalistyczny manicure z kropką
Kilka sezonów temu można było zaobserwować (szczególnie na instagramie) modę na delikatne paznokcie pomalowane lakierem w odcieniu nude, beżu, kawy latte albo pudrowego różu z pojedynczą czarną kropką. Takimanicurenajlepiej wyglądał w przypadku krótkich naturalnych paznokci. To klasyczne mani cieszyło się podobną popularnością jak kiedyś french i pewnie podobnie jak on nigdy nie stanie się passé. Jednak teraz ma sporą konkurencję!

 

Paznokcie-trendy: nowy minimalistyczny manicure
Teraz manicurzyści proponują żeby zamiast małej kropki na paznokciach malować albo doczepiać pojedyncze kolorowe gwiazdki. Takie modne paznokcie wypatrzyłyśmy na profilu Kawajiri (@nailsbymei) - słynnej japońskiej manicurzystki, która mieszka w Nowym Jorku, a na swoim koncie ma współpracę m.in. z Carine Roitfeld i z Demną Gvasalią. Kawajiri zazwyczaj lansuje bardzo efektowne mani w stylu lat 80. - wykończone kamieniami albo z motywem logotypów, jednak dla Hannah Fallis Bronfman stworzyła właśnie taki delikatny manicure.

 

Paznokcie-trendy: minimal mani
Alternatywą dla modnych paznokci z gwiazdkami są także te ozdobione figurami geometrycznymi (sprawdźcie motyw kwadratu albo prostokąta), tęczy czy serca. Na instagramie wpadł nam także w oczy manicure z zatopionymi  suszonymi kwiatami - sprawdźcie w naszej galerii!

Czytaj też: Czarne paznokcie - jesień 2018 >>