Pastelowe paznokcie to idealny wybór, jeśli masz ochotę na kolor, ale w delikatnym wydaniu. Mleczne tony, które są podstawą tych kolorów, sprawiają, że manicure subtelnie wysmukla palce i pasuje do każdego odcienia skóry. Pastelowy manicure, pozostając niezwykle uniwersalnym i praktycznym wyborem, przyciągnie więcej uwagi niż klasyczne "nudziaki". Z okazji nachodzącej wiosny, prezentujemy TOP 7 stylizacji, które nas zachwyciły. 

Pastelowe paznokcie: Pastel Rainbow

Najklasyczniejsza forma kolorowego manicure, która furorę robiła na początku lat 00., teraz powraca. Tęczowe paznokcie uwielbiamy za jedną rzecz – możliwość wyboru. Każdy paznokieć pomalowany na inny odcień, to idealne rozwiązanie dla kobiet, które potrafią (i nie chcą) zdecydować się na tylko jeden kolor. Bo kiedy u manicurzystki dostajemy cały pęk próbników, naprawdę mamy wybrać tylko jeden? Całość będzie wyglądała spójnie, jeśli tylko wybierzesz odcienie o tej samej tonacji – w tym przypadku pastelowej. 

Pastelowe paznokcie: Pastel Floral 

Jeśli chcesz, aby twój manicure prawdziwie odzwierciedlał nadchodzącą wiosnę, pastelowe kwiatki to właśnie jej kwintesencja. Taki wzór, chociaż może wydawać się inaczej, z łatwością wykonasz sama w domu. Jedyne czego potrzebujesz, to dwa lub trzy pastelowe kolory, biały lakier oraz wsuwkę, którą wykonasz kropki. Wzór może zdobić wszystkie paznokcie, albo zostać wykonany tylko na jednym. Również kolorystyka jest dowolna. My podpowiadamy, że przekonują nas pastelowe niebieskie paznokcie. 

 Pastelowe paznokcie: Aura Nails

Z pewnością stylizacja Aura Nails znana jest większości. Modne paznokcie, które w 2022 roku podbiły internet, znów wracają. Tym razem w przepięknej pastelowej wersji. Nas urzekają najbardziej w wydaniu fioletowo-różowym. Delikatny lawendowy odcień jest jednym z najmodniejszych na tegoroczną wiosnę, a w połączeniu z różem nigdy nie zawodzi. Tylko spójrzcie. 

Pastelowe paznokcie: Chrom

Mówi się, że w tym roku chromowy efekt ustępuje miejsca metalicznym kolorom. Według nas, na przepiękne, mieniące się paznokcie zawsze znajdzie się przestrzeń w trendach. Połączenie bardzo delikatnych kolorów i mieniącej się tafli tworzy manicure, który zwraca uwagę, ale nie prowokuje. 

Pastelowe paznokcie: French

Moda na french powróciła, ale wiele się zastanawia, jak tę stylizację można podkręcić? Chociaż cenimy ją za ponadczasowość, nic nie stoi na przeszkodzie, aby się z nią nieco pobawić. Właśnie dlatego wiosną 2024 modny będzie pastelowy french. Jedno- lub wielokolorowy – wybór należy do ciebie. Gorącym trendem jest lawendowy odcień fioletu, ale kolorowe końcówki zapowiadają się na wiosennego faworyta. 

Pastelowe paznokcie: Edgy Metals

Łączenie trendów, zwłaszcza w sferze manciure, nie jest nam obce, dlatego odważniejszym polecamy stylizację "Edgdy Metals". Czym jest? To zestawienie bardzo delikatnych, pastelowych kolorów z metalicznymi aplikacjami 3D. 

Pastelowe paznokcie: Cotton Candy

Wiele wskazuje na to, że wiosną 2024 wielokolorowe paznokcie nie tylko będą dopuszczalne, ale wręcz pożądane. Pastelowe paznokcie Cotton Candy są tego idealnym przykładem. Dzięki lekkim kolorom i rozmytym przejściom nabierają delikatności i subtelności.  

Kolor, kolor i jeszcze raz kolor – tak zapowiadają się makijażowo-urodowe trendy na wiosnę 2024. Nie będziemy stronić zarówno od delikatnych barw, jak i tych wyrazistych,, rzucających się w oczy. Na szczęście w trendach znajdzie się coś dla każdego.