Paris Hilton i Britney Spears były widywane w swoim towarzystwie już we wczesnych latach 2000. Upływ czasu nie wpłynął negatywnie na relację łączącą gwiazdy. Jednak zamiast wspólnych wypadów na huczne imprezy, były obecne w innych sferach swojego życia. Wiele wskazuje na to, że Paris jest bardzo wspierającą przyjaciółką. Kibicowała Britney podczas procesu o trwającą 13 lat kuratelę, a po sądowej wygranej opublikowała na Twitterze emocjonalny wpis: „Jestem taka szczęśliwa, że nareszcie nadszedł ten dzień. Ta chwila jest tak bardzo spóźniona. Britney Spears jest nareszcie wolna! Jesteś najodporniejszą, najmilszą i najbardziej inspirującą duszą. Wszyscy tak bardzo cię kochamy! Twoje najlepsze dni są dopiero przed tobą!”.

Paris Hilton nie szczędzi wokalistce komplementów i ciepłych słów. W wywiadzie z 2020 roku przyznała, że spędziły razem wakacje w Malibu w gronie najbliższych znajomych. „Jest taka słodka, niewinna i miła. Rozmawiamy na tematy przynoszące radość, jak muzyka, moda... zabawne rzeczy”. – relacjonowała wspólne lato. Nie mogło jej również zabraknąć na niedawnym ślubie artystki. Dziedziczka ogromnego majątku przyznała, że ceremonia była wzruszającym doświadczeniem, a Britney „jak nikt zasługuje na szczęśliwe zakończenie i wolność”.

Paris Hilton wspiera Britney Spears po premierze singla z Eltonem Johnem

Kwestią czasu było więc publiczne wsparcie przyjaciółki w obszarze działalności zawodowej. W tym tygodniu domysły fanów okazały się prawdziwe, a Britney Spears wydała singiel w duecie z Eltonem Johnem. Piosenka, która już zdążyła wspiąć się na pierwsze miejsce list przebojów iTunes w 40 krajach, jest połączeniem hitów „Tiny Dancer”, „The One” i „Don't Go Breaking My Heart”.

Barbiecore to najważniejszy trend 2022 według Gen Z. Robi furorę na wybiegach oraz TikToku (i chodzi w nim nie tylko o kolor sezonu) >>

„Hold Me Closer” przypadło do gustu także Paris Hilton. Celebrytka zamieściła na Instagramie post poświęcony twórczości Britney i Eltona. Na nagraniu widzimy 41-latkę w stroju doskonale wpisującym się w estetykę Barbiecore. Gwiazda tańczy wokół różowego auta w rytm wspomnianej już piosenki. W opisie ogłasza wielki powrót „królowej” i zapowiada, że będzie słuchać jej nowej piosenki w zapętleniu aż do odwołania. Na koniec dodaje, że jest bardzo dumna ze swojej „siostry”.

Kto wie, być może na trackliście kolejnej płyty „księżniczki popu” znajdzie się miejsce na duet z autorką „Stars Are Blind”?