Pamiętacie viralowe nagranie z Anne Hathaway w roli głównej? Amerykańska aktorka wybrała się do klubu po pokazie Valentino i zrobiła furorę swobodnymi ruchami w rytm „Voulez-vous Coucher Avec Moi ?”. Do grona roztańczonych gwiazd dołączyła właśnie Michelle Yeoh, a fani uważają, że obie panie stworzyłyby doskonały duet. Umiejętności świeżo upieczonej zdobywczyni Oscara nie powinny dziwić. Zanim pochłonęło ją trenowanie sztuk walki, próbowała sił w balecie. Jako szesnastolatka przeniosła się do Anglii, gdzie natychmiast zapisała się do szkoły tańca klasycznego. Nauczyciele uznali jednak, że jej kończyny są zbyt długie, a sylwetka „przysadzista”. „To było bardzo brutalne” – wspominała w wywiadzie dla Town & Country. Jednak jak sama powiedziała podczas oscarowej przemowy,, „marzenia się spełniają”. „Nie pozwólcie, żeby ktokolwiek wmówił wam, że lata świetności macie już za sobą. Nigdy się nie poddawajcie” – zwróciła się do oglądających galę kobiet. A następnie poszła udowodnić dawnym krytykom, że żadna choreografia jej niestraszna.

Oscary 2023: Michelle Yeoh świętuje wygraną na parkiecie. Do tańca porwała też Harry'ego Shuma Jr. i Tessę Thompson

Michelle Yeoh postanowiła cieszyć się z wygranej w towarzystwie kolegów i koleżanek po fachu. 60-latka znana za sprawą produkcji takich jak „Wyznania gejszy”, „Przyczajony tygrys, ukryty smok” czy „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”, została królową parkietu na imprezie Vanity Fair. Dziennikarze The Hollywood Reporter uchwycili w kadrze moment, kiedy rozładowywała emocje na parkiecie. Tuż obok doskonale bawili się Harry Shum Jr. i Tessa Thompson. 

@hollywoodreporter #harryshumjr, #tessathompson and #michelleyeoh break it down at vanity fair’s #eeaao #oscars party #everythingeverywhereallatonce ♬ original sound - The Hollywood Reporter

Użytkownicy TikToka są wyraźnie zauroczeni pozytywną energią gwiazd i pozostają pod wielkim wrażeniem poczucia rytmu idoli. „Harry to prawdziwy skarb, cieszy mnie, że jest coraz bardziej doceniany w branży” – piszą entuzjastycznie. „Jak wspaniale jest widzieć, że Michelle żyje pełnią życia” – dodają inni. „Tessa jest taka urocza, co za ruchy. Cała trójka to miłości mojego życia”. Też przyłączacie się do zachwytów?