Oscary 2022: gwiazdy. Zendaya w zaskakującej kreacji

W zeszłym roku jej suknię typowano jako najpiękniejsza całego wieczoru - dziś Zendaya postanowiła zaskoczyć wszystkich i postawiła na oryginalny komplet, którego nie widziano wcześniej na oscarowej gali. Aktorka wybrała kreację z metką Valentino, na którą złożyły się krótka biała koszula w wersji crop oraz długa srebrna spódnica z cekinami i trenem, do których dobrała srebrną połyskującą biżuterię z diamentami (bransolety oplatające ręce, naszyjnik i kolczyki).

Zendaya przyzwyczaiła nas już do spektakularnych sukien, w jakich promuje swoje filmy i pojawia się na ściankach. Tym razem jednak odtwórczyni ról Chani w "Diunie", MJ w "Spidermanie" oraz Rue w "Euphorii" nie chciała pokazywać się w klasycznych rozwiązaniach. Aktorka jest jednak wierna projektom Valentino i właśnie z tego słynnego domu mody pochodzi wybrany przez nią komplet, którym gwiazda puszcza oko w stronę stylizacji Sharon Stone z Oscarów 1998.

Więcej stylizacji z czerwonego dywanu Oscarów 2022

Oscary 2022: Polka zachwyca na czerwonym dywanie! Gwiazda wystąpiła w sukni Tomasza Ossolińskiego>>

Timothée Chalamet na Oscarach 2022. Aktor złamał zasady black tie?>>

Oscary 2022: najpiękniejsze stylizacje gwiazd>>

Oscary 2022: różowe suknie podbijają czerwony dywan. To ten kolor zrobił największą furorę wśród gwiazd>>

Oscary 2022: gwiazda filmu "Najgorszy człowiek na świecie" w najlepszej kreacji gali? Renate Reinsve zachwyca odważnym lookiem>>

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.