Utalentowana piosenkarka i autorka świetnego albumu "Not Your Muse" nominowana jest w tym roku do Oscara za piosenkę "Hear My Voice", która pojawiła się w filmie "Proces Siódemki z Chicago" (artystka napisała ją wspólnie z kompozytorem Danielem Pembertonem). Celeste postanowiła z tej okazji pojawić się osobiście na rozdaniu najważniejszych filmowych nagród, a na czerwony dywan wybrała suknię z metką Gucci: granatową i sięgającą ziemi, ze skórzanymi lakierowanymi mankietami i górą w formie krótkiej peleryny w czerwono-czarne nieregularne pasy. Spięła ją srebrną biżuteryjną broszką z niebieskim kamieniem.

Oscary 2021: najpiękniejsze stylizacje [suknie, kreacje, stroje]>>

Kropką nad i całej kreacji była jednak torebka Celeste. Nominowana do Oscara wokalistka wybrała niewielką wysadzaną kryształkami torebkę w kształcie ludzkiego serca, która pochodzi z najnowszej kolekcji Gucci "Aria" powstałej z okazji setnych urodzin włoskiego domu mody. 

To jedna z najgłośniejszych kolekcji sezonu. Od połowy kwietnia żyje nią cała branża mody, a internauci zakochali się w torebce-sercu, która stała się najmocniejszym dodatkiem "Arii" i viralowo rozeszła się po sieci. Dziś, dzięki wyborowi Celeste, torebka zyskuje nową sławę. 

Celeste na Oscarach 2021 / GettyImages

Makijaż? Bardzo klasyczny i hollywoodzki - to znaczy krwistoczerwone usta, przyciemnione oko z wyciągniętą rozmytą kreską, mocno wyczesane brwi oraz róż na policzkach. Poza tym piosenkarka zdecydowała się na krótką fryzurę z przedziałkiem na środku. 

Więcej zdjęć oscarowej stylizacji Celeste możecie obejrzeć w naszej galerii.

Tylko w CANAL+! 93. ceremonia rozdania Oscarów – na żywo, w nocy niedzieli na poniedziałek, o godzinie 2:00. Oglądaj na CANAL+ PREMIUM lub w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.