Janelle Monáe nie była nominowana do Oscarów, ale i tak pojawiła na scenie w Dolby Theatre. Nawet więcej, Amerykanka otworzyła show swoim występem muzycznym. Jednak to jej niezwykła kreacja z czerwonego dywanu jest komentowana przez wszystkich. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z Oscarów 2020.

Oscary 2020: najpiękniejsze suknie gwiazd [STYLIZACJE, KREACJE, ZDJĘCIA] >>

Oscary 2020: Natalie Portman znów krytykuje Hollywood. Jej suknia miała przesłanie. Jakie? >>

Oscary 2020: Janelle Monáe w najbardziej zaskakującej sukience wieczoru? 

Pierwsze wrażenie? Kreacja Janelle Monáe inspirowana była kulą dyskotekową lub rycerską kolczugą. Ten niezwykły projekt z kapturem i odkrytymi plecami pochodzi od znanej amerykańskiej marki, a dokładnie od domu mody Ralph Lauren. To jedna z najciekawszych i najbardziej oryginalnych stylizacji!

Do swojej sukni Janelle Monáe dobrała biżuterię Forevermark. Za makijaż odpowiedzialna była Jessica Smalls, a za stylizację Alexandra Mandelkorn, z którą nie tylko współpracuje Monáe, ale również Selena Gomez i Katy Perry. 

Oscary 2020: "Boże Ciało" Jana Komasy bez statuetki >>

Oscary 2020: Janelle Monáe w sukni Ralph Lauren

Oscary 2020: oficjalne portrety zwycięzców >>

 

"W nocy z 9 na 10 lutego miłośnicy kina będą mogą oglądać na żywo 92. ceremonię wręczenia Oscarów®, którą poprzedzą rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek lutego w  godzinach 00:30 – 2:00 będzie mieć miejsce transmisja z czerwonego dywanu. O godzinie 2:00 czasu polskiego rozpocznie się gala oscarowa®. Planowany koniec transmisji to 5:00. Tego samego dnia, 9 lutego o 22:30 CANAL+ wyemituje skrót z gali. Studio oscarowe® CANAL+ poprowadzą dziennikarze filmowi Karolina Korwin-Piotrowska (prowadząca „Aktualności filmowe” w CANAL+) oraz Błażej Hrapkowicz (prowadzący „Kino mówi” w ALEKINO+)."