To ona przyćmiła aktorki Hollywood, co więcej, zamiast sukni wieczorowej miała na sobie komplet w stylu oversize. Mowa oczywiście o  Billie Eilish. Wokalistka była jedną z gwiazd, które pojawiły się w Dolby Theatre. 18-latka jest wierna swojej zasadzie i omija szerokim łukiem przylegające do ciała, seksowne kreacje. Co miała na sobie Billie Eilish na gali Oscary 2020?

Oscary 2020: najpiękniejsze suknie gwiazd [STYLIZACJE, KREACJE, ZDJĘCIA] >>

Oscary 2020: wyniki i zwycięzcy! Kto dostał Oscara 2020? >>

Oscary 2020: Natalie Portman znów krytykuje Hollywood. Jej suknia miała przesłanie. Jakie? >>

Oscary 2020: Billie Eilish na czerwonym dywanie

Młoda Amerykanka chętnie pozowała fotoreporterom i rozmawiała z dziennikarzami. Na ten wieczór Billie Eilish wybrała biały komplet z czarnymi elementami od Chanel. Niektórych to zaskoczyło - wcześniej Billie wybierała projekty od marki Gucci. Na gali Eilish partnerowali: jej brat i Finneas oraz jego dziewczyna Claudia Sulewski. Podczas rozmowy z Billy'm Porterem najmłodsza rekordzistka nagród Grammy ujawniła, że właśnie skończyła pracować nad piosenką do nowego filmu o Bondzie. Czyżby premiera utworu miała odbyć się na Oscarach?

Już jest! Nowa piosenka Billie Eilish do Jamesa Bonda. Posłuchaj "No Time to Die >>

Oscary 2020: "Boże Ciało" Jana Komasy bez statuetki >>

Oscary 2020: Billie Eilish na czerwonym dywanie

Oscary 2020: Billie Eilish na scenie Dolby Theatre

Billie Eilish miała powód, żeby pojawić się w Los Angeles. Organizatorzy Oscarów zaprosili piosenkarkę na specjalny występ. Jaki? Wszystko było utrzymywane w tajemnicy do samego końca. Wiele internautów uważało, że minishow z udziałem Eilish i Finneasa mogło być związane z uhonorowaniem Kobe'iego Bryanta, który zmarł tragicznie kilka dni temu w wypadku helikoptera.

Okazało się, że Billie zaśpiewała na Oscarach piosenkę "Yesterday" The Beatles w trakcie części "In Memoriam". Gwiazda miała na sobie czarny komplet sygnowane przez Gucci.

Oscary 2020: gwiazdy w kreacjach Chanel>>

Oscary 2020: Billie Eilish na scenie Dolby Theatre

Finneas O'Connell and Billie Eilish na gali Oscary 2020

 

 

"W nocy z 9 na 10 lutego miłośnicy kina będą mogą oglądać na żywo 92. ceremonię wręczenia Oscarów®, którą poprzedzą rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek lutego w  godzinach 00:30 – 2:00 będzie mieć miejsce transmisja z czerwonego dywanu. O godzinie 2:00 czasu polskiego rozpocznie się gala oscarowa®. Planowany koniec transmisji to 5:00. Tego samego dnia, 9 lutego o 22:30 CANAL+ wyemituje skrót z gali. Studio oscarowe® CANAL+ poprowadzą dziennikarze filmowi Karolina Korwin-Piotrowska (prowadząca „Aktualności filmowe” w CANAL+) oraz Błażej Hrapkowicz (prowadzący „Kino mówi” w ALEKINO+)."