Fani filmu "Narodziny gwiazdy" nie mogli doczekać się na tę część gali Oscary 2019. Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali na żywo piosenkę "Shallow". Duet wykonał już raz utwór w wersji live podczas jednego z koncertów Gagi w Las Vegas. Amerykanka postanowiła wykorzystać szansę i zaprosiła aktora/reżysera na scenę. Zaskoczony 44-latek zaśpiewał z gwiazdą piosenkę z filmu "Narodziny gwiazdy". Gdy filmiki z tego koncertu trafiły do sieci internauci oszaleli!

Lady Gaga oskarżona o plagiat! Chodzi o "Shallow" >>

Lady Gaga jest zakochana! Kim jest nowy wybranek wokalistki? >>

Lady Gaga skomentowała swój domniemany związek z Bradleyem Cooperem. "Chciałam, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani" >>

Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali "Shallow". Zobacz ich występ

Jak wypadli na Oscarach 2019? Amerykańskie media podawały, że Bradley Cooper odczuwał wielką tremę i przerażenie na myśl, że ma wykonać na żywo piosenkę przez milionem widzów przed telewizorami. To dosyć zrozumiałe jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Cooper nie jest profesjonalnym wokalistą. Pojawiły się też opinie, że wspólny występ Gagi i Coopera na Oscarach 2019 powinien trwać dłużej niż regulaminowe 90 sekund. Czy organizatorzy gali Oscary 2019 wzięli sobie do serca te prośby? Tak!

Zobacz też: "Shallow" po polsku >>

O tym duecie jest cały czas głośno. Od tygodni internauci omawiają ich relację. Powód? Chemia na ekranie. Lady Gaga i Bradley Cooper wcielają się w parę kochanków, a ich film elektryzuje widzów na całym świecie. Fani filmu chcieliby, żeby ekranowy związek stał się prawdą. Gdy okazało się, że Lady Gaga zerwała ze swoim narzeczonym, pojawiły się głosy, że to pewnie przez Bradleya Coopera. Na dodatek, wokalistka uwielbia opowiadać w wywiadach o pracy z Bradleyem i o tym jak dał jej szansę (pamiętacie słynne: "na 100 osób 99 w ciebie nie uwierzy. Ale nie wolno przegapić tej jednej skłonnej dać ci szansę. Bradley był tą osobą"?). Za "Narodziny gwiazdy" Lady Gaga zbiera świetne recenzje i nagrody, a Bradley Cooper udowodnił, że potrafi również reżyserować. 

Zobacz też: Oscary 2019: Lady Gaga w czarnej sukni Alexander McQueen >>

Lady Gaga i Bradley Cooper śpiewają "Shallow" na gali Oscary 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper udali się na scenę z pierwszych rzędów widowni. Ręka w rękę. Wokalistka nie tylko śpiewała, ale grała również na fortepianie. Na dodatek, przez cały występ na gali Oscary 2019 patrzyli sobie w oczy (co tylko podsyci plotki o ich rzekomym romansie). To nie wszystko, ostatnie takty wykonali wspólnie, śpiewając z jednego mikrofonu.

Oscary 2019 obejrzeliśmy na żywo w CANAL+. W nocy z 24 lutego na 25 lutego stacja transmitowała zarówno wydarzenia z czerwonego dywanu, jak i ceremonię wręczenia statuetek.​​ W tym roku aż trzy szanse na Oscara miał polski film "Zimna wojna", koprodukcja CANAL+.