Kilka dni temu w końcu oficjalnie potwierdzono występ Lady Gagi i Bradleya Coopera. Duet zaśpiewa wspólnie "Shallow", piosenkę z filmu "Narodziny gwiazdy", która ma spore szanse na tegorocznego Oscara. Gdy tylko ogłoszono nominacje do tych prestiżowych nagród, fani filmu po cichu liczyli, że para pojawi się na scenie, co więcej, parę tygodni temu mogliśmy zobaczyć Gagę i Coopera podczas koncertu wokalistki w Las Vegas. Amerykanka zaprosiła wtedy 44-latka do wspólnego odśpiewania "Shallow", co wyszło im świetnie. A jak będzie na gali Oscary 2019?

Irina Shayk pierwszy raz skomentowała swój związek z Bradleyem Cooperem. Co powiedziała? >>

Zobacz: Lady Gaga i Bradley Cooper śpiewają "Shallow" na żywo! >>

Bradley Cooper i Irina Shayk zawarli porozumienie w sprawie opieki nad córką. Co postanowili? >>

Oscary 2019: Bradley Cooper jest przerażony swoim występem na gali rozdania nagród

Amerykańskie media podają, że Bradley Cooper odczuwa wielką tremę i przerażenie na myśl, że ma wykonać na żywo piosenkę przez milionem widzów przed telewizorami. To dosyć zrozumiałe jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Cooper nie jest profesjonalnym wokalistą. Aktor miesiącami przygotowywał się do tej roli, był też odpowiedzialny za reżyserię "A star is born" ("Narodziny gwiazdy"). Pojawiły się też opinie, że wspólny występ Gagi i Coopera na Oscarach 2019 powinien trwać dłużej niż regulaminowe 90 sekund. Na Twitterze można znaleźć sporo wpisów twierdzących, że duet powinien wykonać utwór w całości (trwa 216 sekund). Czy organizatorzy wezmą sobie do serca te prośby?

"To absolutnie przerażające! Pomyślałem: dlaczego? Chyba życzę sobie śmierci..." - przyznał Bradley Cooper w jednym z wywiadów.

Przypomnijmy, "Narodziny gwiazdy" na gali Oscary 2019 powalczą o statuetki w ośmiu kategoriach: "najlepszy film", "najlepszy aktor", "najlepsza aktorka", "najlepszy scenariusz adaptowany", "najlepsza piosenka", "najlepszy aktor drugoplanowy", "najlepsze zdjęcia" oraz "najlepszy dźwięk". 

Zobacz też: Oscary 2019: kolejna afera? Wiele osób jest niezadowolonych z propozycji organizatorów gali >>

Oscary 2019 obejrzymy na żywo tylko w CANAL+. W nocy z 24 lutego na 25 lutego stacja będzie transmitować zarówno wydarzenia z czerwonego dywanu, jak i ceremonię wręczenia statuetek.​​ W tym roku aż trzy szanse na Oscara ma polski film "Zimna wojna", koprodukcja CANAL+.