Pierścionek zaręczynowy Katy Parry to pierścionek Mirandy Kerr?

Para zamieściła oczywiście w internecie wspólne zdjęcie i pokazała pierścionek w kształcie kwiatka z ośmioma białymi diamentami i rubinem (Katy Perry zamieściła pod nim zabawny podpis "full bloom"). Orlando Bloom i Katy Perry wrócili do siebie w zeszłym roku, a wcześniej spotykali się między 2016 a 2017 rokiem, jednak aktor wykazywał brak zaangażowania. To się jednak zmieniło i para zaręczyła się kilka dni temu.

Zobacz: Orlando Bloom i Katy Perry zaręczyli się. Piosenkarka pochwaliła się pierścionkiem>>

Niestandardowy pierścionek bardzo pasuje do Katy Perry i jest jednoczesnym nawiązaniem do jej nowego narzeczonego oraz nazwiska, które być może przyjmie po nim wokalistka. Okazuje się jednak, że Orlando w swoich pomysłach nie jest zbyt oryginalny, bo prawie identyczny pierścionek zaręczynowy nosiła na palcu jego była żona, modelka Miranda Kerr. Jej kwiatek różnił się jedynie tym, że składał się z samych diamentów.

Czytaj: Miley Cyrus pokazała więcej zdjęć ze ślubu!>>

Czyżby wszystkie przyszłe panie Bloom miały podobny gust, a może to pierścionek dopasowany do aktora, a nie jego przyszłej żony? W naszej galerii znajdziecie zdjęcia porównawcze>>