Olivia Wilde na Academy Museum Gala

Wydarzenie odbyło się w miniony weekend, a lista gości, stylizacje oraz zdjęcia z gali wywołały spore zamieszanie w mediach. Na jedną z bardziej odważnych kreacji zdecydowała się partnerka Harrego Styles'a, Olivia Wilde. Gwiazda promuje w tym roku swój największy dotychczas projekt reżyserski "Don't Worry Darling". W związku z tym Wilde pojawia się niemal na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branżowych. Kreacja, którą wybrała na galę w miniony weekend z pewnością była jedną z najpiękniejszych, spośród wszystkich, w których mogliśmy podziwiać dotychczas aktorkę. 

Getty Images

Getty Images

Getty Images

Stylizacja Olivii Wilde

To dzięki tej stylizacji aktorka znalazła się niemal na wszystkich listach najlepiej ubranych gwiazd podczas Academy Museum Gala. Srebrna połyskująca kreacja Wile to projekt Alexandre Vauthier. Przylegająca do ciała suknia pokryta była połyskującymi w świetle kryształkami. Na dole była dodatkowo wykończona pastelowo różowymi piórami. Materiał był mocno prześwitujący dzięki czemu, przebijało się przez niego zniewalające ciało Wilde. 

Olivia Wilde wspiera "Free The Nipples"

Kreacja prawdopodobnie była manifestem aktorki i reżyserki, pokazującym jej wsparcie dla ruchu "Free The Nipples". Jest to kampania zwracająca uwagę na różnice płciowe dotyczące obnażania sutków. Ma ona przeciwdziałać cenzurze i seksualizacji kobiecego ciała. Wilde w niedawnym wywiadzie jasno wyraziła swoje stanowisko w tej sprawie. "Jest to stricte kulturowe zagadnienie, ponieważ w innych krajach strach przed sutkiem jest mniejszy. Myślę, że wszyscy możemy naprawdę skorzystać, walcząc ze stygmatyzacją kobiecego ciała i nie pozwalając, by wpływała ona na perspektywę nas samych. Jeśli mamy okazję do celebrowania naszego ciała, to róbmy to..."- powiedziała w wywiadzie Wilde. 

Zobacz też:

Hailey Bieber i Selena Gomez na wspólnym zdjęciu! Czy to koniec plotek o rywalizacji i wzajemnej niechęci?