Cykliczna gala dobroczynna instytucji charytatywnej Baby2Baby co roku gromadzi liczne osobistości ze świata filmu, mody, sztuki i muzyki. Cel? Zbiórka funduszy na rzecz działalności organizacji, która wspiera w ubóstwie dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin na terenie Los Angeles i w całym kraju. Tym razem na czerwonym dywanie pojawiły się między innymi Emma Roberts, Kelly Rowland, Jessica Alba, Kylie Jenner i Kim Kardashian. Luksus i blichtr unosiły się w powietrzu, a każda kolejna stylizacja zachwycała bardziej niż poprzednia. Konkurencję była więc spora, jednak dwa looki zasłużyły sobie na szczególne docenienie. Chodzi o kreacje Olivii Wilde i Elsy Hosk. Obie zaprezentowały się w kompletach z oferty Magdy Butrym.  

Oliwia Wilde znów sięga po Butrym  

O 38-letniej aktorce i reżyserce głośno było ostatnio z uwagi na obyczajowe afery krążące wokół jej filmu „Don't Worry Darling”. Pozwolicie jednak, że na potrzeby dzisiejszego artykułu, odpuścimy sobie analizę plotek wytykających gwieździe wątpliwe wyboru moralne, w pełni poświęcając czas jej  stylizacjom (nie ma za co Olivia). Bo co jak co, ale gust ma ona nieskazitelny. Podczas 2022 Baby2Baby Gala zachwyciła czarnym zestawem projektu Magdy Butrym. 

Olivia Wilde / Getty Images

Olivia, wraz ze stylistką Karlą Welch, monumentalną czarną spódnicę nawiązującą do XIX-wiecznych krynolin zestawiły z ultraminimalistycznym topem typu bandeau w tym samym kolorze. Choć góra wiele eksponowała, całość nie sprawiała wrażenia wulgarnej ostentacyjności. Wręcz przeciwnie, było lekko i bardzo dziewczęco. Również za sprawą nonszalancko upiętych jakby od niechcenia zmierzwionych fal i uroczych kolczyków od Irene Neuwirth. 

Taffeta full skirt in black / Magda Butrym

PS Spódnica z szeleszczącej tafty, której uległa aktorka nadal dostępna jest do kupienia na stronie internetowej marki. Cena? 11500 zł. 

Olivia Wilde z torebką polskiej marki! Aktorka wybrała projekt Magdy Butrym, którą noszą też Hailey Bieber i Natalie Portman>>

Elsa Hosk w szydełkowym secie z nowej kolekcji Magdy Butrym 

O skali sukcesu, jaki urodzona na Śląsku projektantka odniosła za oceanem świadczyć może fakt, że coraz częściej zdarzają się sytuacje, w których to podczas tej samej imprezy w Butrym występuje więcej niż jedna gwiazda. Dokładnie tak było tym razem. Polski akcent wypatrzyłyśmy nie tylko u Olivii Wilde, ale i u Elsy Hosk, modelki uchodzącej za jedną z najlepiej ubranych it-girls wszechczasów. Na zasadzie kolorystycznego kontrastu, postawiła na jasny odcień słodkiej chałwy. 

Elsa Hosk / Getty Images

Szydełkowy set pochodzi z najnowszej kolekcji SS23, która nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży. Wyróżniają go najmodniejsze w tym sezonie ażury, zmysłowe wycięcia i charakterystyczne dla projektów Magdy Butrym rzeźbiarskie róże 3D przełamujące konstrukcyjną prostotę. 

Która z gwiazd wypadła waszym zdaniem lepiej?