Polska aktorka, która zagrała m.in. w filmie “Wszystko, co kocham” i “Boże skrawki”, od jakiegoś czasu realizuje się w roli mamy oraz influencerki. Olga Frycz jest szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek, a na swoim Instagramie dzieli się codziennym życiem. 37-latka jakiś czas temu rozstała się z ojcem młodszej córki. Wygląda na to, że Olga Frycz nie jest już singielką i znów jest szczęśliwie zakochana. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z nowym partnerem.

Olga Frycz ma nowego partnera

Aktorka i influencerka chętnie dzieli się na Instagramie kadrami z codziennego życia codziennego, dość rzadko jednak opowiada o swoim życiu miłosnym. Dzisiaj zrobiła wyjątek i wrzuciła urocze zdjęcie, tym samym przedstawiając światu swojego nowego partnera. Jest nim Albert Kosiński, z którym współdzieli najnowszy post. Z jego Instagrama dowiadujemy się, że mężczyzna jest profesjonalnym tancerzem, specjalizującym się w tańcach latynoamerykańskich. Co ciekawe, Olga Frycz już wcześniej publikowała wideo ze swoim nowym chłopakiem, który uczy ją tańca. Najnowsze zdjęcie nie pozostawia jednak wątpliwości, że Olga i Albert są w szczęśliwym związkuprzechadzają się bowiem po plaży, obejmując się nawzajem, a kadr jest opatrzony emotikoną serca.

Olga Frycz – związki 

Olga Frycz przez kilka lat była związana z Jackiem Borcuchem, relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Następnie partnerem aktorki został trener boksu tajskiego Grzegorz Sobieszek. Para doczekała się córeczka, jednak ten związek również się zakończył. W 2021 roku Olga powitała na świecie drugą córkę Zosię, której ojcem jest podróżnik Łukasz Nowak. Para niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zakończyła jednak swoją relację. Olga co jakiś czas opowiada o tym, jak to jest być mamą dwóch dziewczynek i wychowywać je w patchworkowej rodzinie. Niedawno wyznała na Instagramie: “Dla mnie najważniejsze jest, żeby dzieci były wychowywane przez szczęśliwych rodziców w miłości i prawdzie”.