Stokrotka jest subtelna, ale wytrzymała – poradzi sobie w każdych warunkach. Niech przypomina Ci o tym, że możesz być zarówno piękna, jak i silna.

Wianek stokrotek z różowego złota 

W wiosennej kolekcji Pandory kultowy motyw marki - korona, została zastąpiona subtelnym, wysadzanym cyrkoniami wiankiem pełnym stokrotek. Pierścionek został wykonany z autorskiego stopu metali Pandora Rose w kolorze różowego złota, co nadało mu dodatkowego, dziewczęcego charakteru. Delikatne wianki w kolekcji "Ogród Pandory" znajdziecie także w innych kolorach. Pięknie wyglądają noszone podwójnie lub nawet potrójnie!

Lśniące słońce 

Optymizm, energia i nowe możliwości - taka symbolika zamknięta jest w wisiorku z linii Pandora Shine.  Stworzony został po to, abyś pamiętała o chwilach relaksu niezbędnych do „naładowania baterii". Wygląda pięknie zarówno na krótkim, grubszym łańcuchu w połączeniu z modnymi, obcisłymi topami na grubych ramiączkach, jak i na długim łańcuszku noszony ze zwiewnymi sukienkami i koszulami. 

Kwiaty we włosach...

A tej wiosny także w uszach! Kolczyki, które widzicie na zdjęciu, tak jak pierścionek pokryte są autorskim stopem metali Pandora Rose w kolorze różowego złota, a dodatkowo nakładaną ręcznie różową emalią, dzięki czemu stokrotki nieco się od siebie różnią. Dokładnie tak, jak te prawdziwe. 

Czarujący charms

W nowej kolekcji marki Pandora aż roi się od stokrotek. Te kolejne zamknięte zostały w formie czarujących charmsów, które możesz dołączyć do innych, które już znajdują się na Twojej bransoletce z kolekcji Moments lub stworzyć całkowicie nowy, dedykowany świeżej wiosennej energii amulet. Charmsy z motywem stokrotek występują w dwóch wersjach kolorystycznych: różowe złoto i różowa emalia oraz srebro i błękitna emalia.

Moc owadów 

A raczej ich znaczenie. "Ważki symbolizują drogę do samopoznania, która prowadzi nas do nowych doświadczeń i zmian, inspirujących nas do stawania się najlepszymi wersjami samych siebie" - brzmi opis tej uroczej zawieszki. Taki talizman szczęścia w formie małej ważki możesz mieć zawsze przy sobie - na łańcuszku lub bransoletce.

Wszystkie elementy z kolekcji Ogród Pandory znajdziecie na stronie pl.pandora.net/pl/ i w salonach Pandora.