Jak to zmienić i zmotywować się do kompleksowej pielęgnacji? Jak sprawić, aby dbanie o ciało nie było żmudnym obowiązkiem, ale doświadczeniem na miarę wizyty w SPA? Z pomocą przychodzi system ageLOC® WellSpa iO od Nu Skin® – innowacyjne urządzenie, które równocześnie odnawia, rewitalizuje i relaksuje. Dzięki temu pozytywnie wpływa na ciało, ogólne samopoczucie i oczywiście pewność siebie.

Mat. prasowe

System ageLOC® WellSpa iO – wejdź na wyższy poziom codziennego dbania o siebie i o swoje ciało

Gdy czujemy się dobrze, tak samo widzimy się w lustrze. I odwrotnie – gdy troszczymy się o swój wygląd zewnętrzny, zmienia się nasz nastrój. Nic dziwnego, że coraz więcej kobiet (i nie tylko) skłania się ku pielęgnacji holistycznej, starając się dbać o siebie całościowo, również od wewnątrz.

Właśnie z myślą o tym podejściu powstał wspomniany system ageLOC® WellSpa iO. Urządzenie wyposażone jest w wiele funkcji, które wynoszą self-care na wyższy poziom. Zacznijmy od tego, że zastosowano w nim inteligentną, zaawansowaną technologię, która widocznie odmładza skórę, a jednocześnie działa relaksacyjnie. Wykorzystując dwufazowy mikroprąd adaptacyjny, system ageLOC® WellSpa iO dostosowuje się do przewodności skóry, aby zapewnić każdemu użytkownikowi całkowicie spersonalizowane i komfortowe doświadczenie. W ten sposób codzienna pielęgnacja staje się prawdziwą przyjemnością.

Mat. prasowe

Czym jeszcze wyróżnia się nowość od Nu Skin®? Urządzenie ma specjalne, zgłoszone do opatentowania, metaliczne końcówki, które pomagają w wykonywaniu masażu i tym samym wspierają krążenie w warstwach skóry i w tkance łącznej. Marka zadbała o to, aby idealnie dopasowywały się do kształtu ciała i gładko sunęły po skórze.

Lepiej już być nie może? A jednak. System ageLOC® WellSpa iO obejmuje specjalną aplikacją Nu Skin® VERA, która pełni funkcję naszego osobistego przewodnika. Znajdziesz w niej mnóstwo różnych porad i inspiracji. Narzędzie pozwala na zaplanowanie pielęgnacji, a także umożliwia śledzenie postępów i motywuje do osiągania celów. Wszystko po to, aby kompleksowo zadbać o ciało i w pełni wykorzystać potencjał systemu ageLOC® WellSpa iO.

Jakby tego było mało, za pomocą aplikacji Nu Skin® VERA można również zamawiać dedykowane urządzeniu kosmetyki, które pomagają wzmacniać jego działanie. O jakich produktach mowa? Prześledźmy dostępne rytuały pielęgnacyjne z zastosowaniem ageLOC® WellSpa iO.

System ageLOC® WellSpa iO – odnowa, rewitalizacja i relaks w zaciszu własnego domu

Mat. prasowe

Rewitalizacja

Rytuał zaczynamy od dokładnego oczyszczenia i peelingu skóry – w ten sposób dobrze przygotujemy ją do dalszych etapów pielęgnacji. ageLOC® Body Polish, czyli złuszczający kosmetyk do ciała, łączy w sobie trzy rodzaje peelingów: fizyczne, chemiczne i enzymatyczne. Dzięki temu – wmasowany delikatnie okrężnymi ruchami w skórę – nadaje jej jedwabistą gładkość i miękkość.

Rewitalizującemu działaniu systemu ageLOC WellSpa iO towarzyszy ageLOC® Body Serum. Produkt jest bogaty w wyciągi roślinne, takie jak ekstrakt z owoców Caesalpinia Spinos, które dają efekt ujędrnienia i napięcia skóry, oraz peptyd AI o właściwościach wygładzających. Zastosowano w nim również takie składniki pochodzenia naturalnego, jak słonecznik, makadamia, alantoina czy panthenol, które poprawiają ogólną kondycję skóry.

Mat. prasowe

Działanie antycellulitowe

Choć nie ma żadnego magicznego środka na cellulit, nie jest tak, że przemyślane działania i odpowiednie produkty nie przyniosą widocznych efektów. ageLOC® Dermatic Effects to opracowany naukowo produkt polecany właśnie do walki z pomarańczową skórką. Emulsja działa złuszczająco oraz wygładza i ujędrnia skórę. Tym, co wyróżnia ją na tle innych tego typu kosmetyków, jest jednak przede wszystkim zaawansowana technologia optyczna, która rozprasza światło, aby pomóc skórze wyglądać na gładszą i poprawić jej wygląd. Dodaj tę modelującą sylwetkę emulsję do codziennej pielęgnacji i uzupełnij rytuał rewitalizacji.

Relaks

Marka Nu Skin® wychodzi z założenia, że pielęgnacja powinna być przyjemnym rytuałem, chwilą wytchnienia, a my nie moglibyśmy się z tym bardziej zgodzić. Aby urządzić sobie domowe SPA, koniecznie zaopatrz się ageLOC® Body Activating Gel – produkt, który daje przyjemny efekt chłodzący, relaksuje i od razu wprawia w lepszy nastrój. Zawarta w nim dobroczynna mieszanka wyciągów z korzenia kowniatka nadmorskiego i ashwagandhy (Withania Somnifera Root Extract) nawilża i odżywia skórę. A w połączeniu z systemem ageLOC® WellSpa iO idealnie sprawdza się przy masażu – rozluźnia napięte mięśnie i pozwala się odprężyć, ale też świetnie pobudza mięśnie przed treningiem.

Odnowa

Używając ageLOC® Body Activating Gel z ageLOC® WellSpa iO system, można nie tylko rozluźnić mięśnie i ciało, ale także holistycznie wpłynąć na samopoczucie oraz poprawić krążenie w warstwach skóry i w tkance łącznej. Wykonując urządzeniem proste ruchy w górę, można pomóc skórze uzyskać poprawę jej konturu i poprawić jej ogólny wygląd.

Brzmi ciekawie? Więcej informacji na temat nowych produktów Nu Skin i samego systemu ageLOC® WellSpa iO znajdziesz na stronie marki.