Od kilku miesięcy życie Megan Fox znów jest na świeczniku, a to za sprawą jej związku z muzykiem Machine Gun Kelly. Para pojawia się często na wydarzeniach branżowych np. na wczorajszej gali dotyczącej najlepszych klipów muzycznych. MTV Video Music Awards 2021 odbyło się tym razem w Nowym Jorku, a dokładnie w słynnym Barclays Center. Zaproszenie przyjęło wielu artystów, m.in. Jennifer Lopez, Madonna, Sofia Boutella, Foo Fighters, Normani, Kourtney Kardashian i Travis Barker, Ed Sheeran, Alicia Keys, Travis Scott, czy Lil Nas X. Jednak sieć rozgrzała informacja, a dokładnie zdjęcia Megan Fox. Aktorka miała na sobie suknię, która nie dawała zbyt wielkiego pola dla wyobraźni.  

O Megan Fox mówią dziś wszyscy! Aktorka miała na sobie kontrowersyjną suknię, która skradła show na MTV Video Music Awards 2021

35-latka znana jest ze świetnej figury i od lat pojawia się w rankingach na najseksowniejsze gwiazdy w branży, jednak tym razem Megan Fox mogła przekroczyć granicę dobrego smaku - tak twierdzą niektórzy internauci. Celebrytka pojawiła się na czerwonym dywanie w mocno prześwitującej sukni (tak zwanej "sheer dress") odsłaniającej naprawdę wiele. Zamiast efektu bycia zmysłową Fox wyglądała jakby jej look był niekompletny. Kreacja pochodzi z kolekcji domu mody Mugler, co ciekawe, tę markę uwielbiają też Kim Kardashian, Miley Cyrus, Madison Beer, czy wokalistka SZA. Pierwsza wymieniona przez nas gwiazda wystąpiła przecież w "mokrej" sukni Mugler na Met Gala w 2019 roku - wtedy Amerykanka sprawiła, że komentowano tylko jej wygląd. Czy to oznacza, że stylizacja Mugler to najlepszy sposób, żeby zwrócić na siebie uwagę w mediach?

Machine Gun Kelly, czyli Colson Baker, miał na sobie garnitur Dolce&Gabbana Alta Sartoria.

Megan Fox na MTV Video Music Awards 2021